Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sklepy internetowe z odzieżą!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 15 Lut 2018, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy zamawiałam ubrania przez internet. Ostatnio zorientowałam się ,ze o wiele częsciej kupuję właśnie w sieci niz stacjonarnie Keidyś lubiłam chodzić po galeriach handlowych. Aktualnie takie galerie mnie męczą i o ile wygodniej jest mi po prostu złożyć takie zamówienie przez neta....

Jesli miałabym polecić jakąś dobrą hurtownię odziezy to bedzie to Openwear:
https://www.openwear.pl/

Ciuszki w dobrej cenie a wybór jest spory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sob 24 Mar 2018, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem się trafiają fajne strony z odzieżami i spotyka się tam takie wirtualne koszyki https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-platnicze/wirtualny-koszyk. Są to mniejsi projektanci, którzy sprzedają po kilka produktów. Czy wolicie takie nietypowe kolekcje czy też może preferujecie tańszą masówkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka95
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 1 Maj 2018, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobne rzeczy to i owszem Ale ubrania to mimo wszystko wolę w sklepie.
_________________
http://www.echtehilfe24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pon 7 Maj 2018, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam sukienki i kocham się w nie ubierać. W każdej jest coś zmysłowego i zwiewnego. Czuję się w nich jakbym była kimś pomiędzy kobietą a motylem. Niesamowite uczucie. Jeszcze lepiej, jak tych sukienek jest dużo do wyboru. A w sklepach online jest zdecydowanie większy wybór i ceny lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinkupa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Wto 8 Maj 2018, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu kupiłam bardzo ładne trampki damskie: https://zoio.pl/obuwie/trampki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep internetowy z odzieżą to wybawienie dla osób, które nie znoszą chodzenia po sklepach, stania w kolejkach do przymierzalni i unikania natrętnych pracowników, którzy chcą być pomocni za wszelką cenę. No i oczywiście w sieci jest dużo większy wybór, przykładowo, nigdy nie widziałam sukienek tego typu w żadnym stacjonarnym butiku https://stylists.pl/eleganckie-sukienki. Za to w sieci jak najbardziej tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Sro 4 Lip 2018, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja coraz częściej zamawiam ubrania przez internet. Denerwują mnie tłumy w sklepach Rolling Eyes wolę na spokojnie obejrzeć. Mam parę sprawdzonych sklepów, niedawno kupowałam parkę w Karibu, już kilka razy zamawiałam z tego sklepu i wiem, że jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michail
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 5 Lip 2018, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Poszukuję w tym momencie przetestowanego sklepu online z ciuchami. Rynek jest pełny tego typu ofert i dosyć trudno podjąć decyzję co wyboru. Frapuję się właśnie, czy trafną alternatywą byłoby np. kąpielówki męskie decathlon. Co o tym uważacie.
_________________
(...) jeżeli to, co mówisz, nie jest piękniejsze od ciszy, lepiej milcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 28 Lip 2018, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unikam kupowania w internecie, po ubrania o wiele bardziej wolę przejść się lumpeksu, w https://www.facebook.com/SecondHandFromLondonKatowice/ zawsze jest ogromny i zróżnicowany wybór, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma już kompletnie problemu z takimi zakupami. Ofert jest dużo, tak samo jak i rodzajów sklepów więc spokojnie dobierze każdy coś dla siebie za dobrą cenę. Kupno sukienki na lato, kurtki na zime, czy też jeansy dziecięce hurt to w internecie żaden problem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group