Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Początki w biznesie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Surreal
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki w biznesie nie są najłatwiejsze dlatego najlepiej będzie gdy przygotujemy się do tego czytając różne artykuły i tematyczne blogi. Lepiej się przygotować.
_________________
Prowadzenie działalności biznesowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często tu trzeba będzie postawić na odpowiednie wsparcie. Na pewno też początek w biznesie wymaga sporych inwestycji. Zainteresujcie się tu może tym co proponuje firma http://retcon.pl Ja tu znalazłam świetne systemy ERP dla biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrysiaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku w biznesie najważniejszy jest marketing. W końcu musisz zastanowić się, skąd będziesz pozyskiwał nowych klientów. Obecnie chyba najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie strony internetowej. Reklama w sieci wciąż jest nieco tańsza, niż inne formy promocji. Ponadto stronę internetową można założyć za darmo, wystarczy trochę podstawowej wiedzy (warto wiedzieć np. co to jest copywriting). Dzięki temu szybko wystartujesz i zaczniesz generować pieniądze, a to w biznesie jest najważniejsze. Życzę wiele szczęścia wszystkim początkującym przedsiębiorcom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 18 Gru 2019, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy planowaniu każdego biznesu trzeba brać pod uwagę sposób w jaki chcemy zaistnieć na rynku. Obecnie najlepszym do tego obszarem jest internet i social media. Optymalnym i pewnym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z doświadczoną agencją reklamową. Znajomy, który niedawno zaczynał skorzystał z usług toruńskiej Agencji Reklamowej Pirmedia ponieważ oferowała bardzo ciekawe rozwiązania w rozsądnej cenie. E-mail marketing, kampanie ads, kampanie google adwords content marketing, reklama natywna to miejsca oferowane przez Pirmedię. Szczegóły znajdziecie na https://pirmedia.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuzyn oferuje zaopatrzenie gastronomiczne we Wrocławiu, ma dużą firmę, produkty bierze bezpośrednio od rolników i dostarcza je do restauracji zgodnie z zamówieniem, mówi że to świetny pomysł na biznes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama to podstawa każdego biznesu i myślę, ze kazdy zdaje sobie z tego sprawę . Chciałbym Wam polecić ofertę windery . Moim zdaniem jest to świetna forma reklamy, która sprawdza sie w bardzo wielu przypadkach . Co uwazacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChangeMea
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 29

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, aby rozpocząć działalność, są pieniądze. Miałem szczęście wygrać dużo pieniędzy, stawiając na eSport. Potem stawiam na zawody counterstrike. Oglądałem prognozy meczów na tym portalu: https://egamersworld.com/counterstrike/tips i udało mi się wygrać. Potem założyłem własną firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wami, że prowadzenie księgowości warto powierzyć doświadczonym księgowym. Od jakiegoś czasu korzystam z usług biura rachunkowego Emrach i jak najbardziej polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie biznesu to ciągła praca. Nie przesadzę twierdząc, że nie ma wtedy czasu na odpoczynek, bo wszystkiego trzeba dopilnować. Od samego początku też warto promować swój biznes, na przykład na targach branżowych. Na stronie https://www.retio.pl/ znajdziecie wszystko to, co jest niezbędne do zaprezentowania się podczas takiego eventu. Dobrej jakości nadruki, piękne systemy wystawiennicze potrafią zyskać dla firmy wielu nowych klientów i kontrahentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sob 1 Lut 2020, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki w biznesie są od zawsze trudne, nie ma co wydawać połowy funduszu na sam sprzęt, ja na przykład chcę otworzyć salon jakim jest groomer i na stronie https://sklep.germapol.pl/pl/maszynki-dla-zwierzat.html Jest cała oferta dzięki której zostanie mi sporo na rozkręcanie biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 5 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group