Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Początki w biznesie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się poważnie nad takim rozwiązaniem jak certyfikacja iso 9001. W wielu firmach wprowadza się takie certyfikacje bo dają one wiele różnych korzyści. Jedną z nich jest zwiększona szansa na otrzymanie dotacji unijnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa ofertą dysponuje witryna https://leasinglaptopa.pl/Lenovo_Z51-70-2539e87d-09cd-41d9-ba36-ddcb263f6c69?Category=16f53bae-7fcd-440d-8488-54c0601da735 gdzie nie musisz wywalać całej kasy jednorazowo, ale wziąć sprzęt droższy (bardzo szeroki wybór) za dużo mniejszą kasę i powoli go spłacać. Dają długa gwarancję dzięki czemu zyskujesz pewność,że będzie długo działał bezawaryjnie. Prywatny leasing to dość ciekawe rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 24 Lip 2018, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam, że miałam spore problemy z założeniem działalności gospodardczej. Ta liczba formalności mnie przerażała. Ale zgłosiłamsię po pomoc do biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Działają na terenie Gliwic, Sosnowca i Katowic. Pomogli mi wybrać najbardziej optymalną forme opodatkowania i zgłosili mnie do ZUS-u i innych urzędów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 30 Lip 2018, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma, szczególnie świeżo założona, potrzebuje dużego rozgłosu. Niektórzy dają abstrakcyjnie niskie ceny swoich usług, inni natomiast poszukują bardziej oryginalnych rozwiązań. Ja polecam Ci torby papierowe firmowe firmy Promo24. Takie torby papierowe , będą używane przez klienta regularnie, dzięki czemu będzie robił CI dodatkową reklamę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 31 Lip 2018, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z tematem dofinansowań unijnych, aktualne konkursy możesz znaleźć na https://elpartners.pl - warto się pochylić bo można wyhaczyć naprawdę niezłe pieniądze na rozwój firmy. A kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu a kto stoi w miejscu ten się cofa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale nie musi byc trudno prowadzic swoja firme. Wiem, ze ta firma https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ tworzy specjalne oprogramowanie dla firm. To bedzie pomocne, jesli chcemy szybko zarzadzac swoja firma. Warto zastosowac takie najnowsze rozwiazania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Zakościelny
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Wto 4 Wrz 2018, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrą metodą na rozkręcenie jest marketing szeptany i Facebook Very Happy
_________________
"Drzewo, którego nie możesz objąć ramionami, było kiedyś małym nasionkiem. Stumilowa podróż zaczyna się od jednego małego kroku." - Lao-Tse
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W biznesie nie ma czegoś takiego że na początku powoli będziecie się rozkręcać i poznawać rynek. Od razu trzeba postawić na mocne wejśćie tak żeby klienci was zauważyli. Zainteresujcie się też dlatego takimi systemami jak microsoft dynamics 365, postawcie na działania reklamowe, to też jest mega ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2018, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo waażne jest odpowiednie zarządznie kaapitałem, dlatego też przydaje się dobry plan inwestycyjny - http://www.hej.rzeszow.pl/2018/07/04/czym-tak-naprawde-jest-plan-inwestycyjny/. Zarządznei finansami w firmie to jeden z najważniesjzych aaspektów prowadzenia biznesu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 20 Paź 2018, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód na leasing Ci nie zaszkodzi, przecież w najgorszym wypadku Ci go zabiorą. Bo wiesz jak działa generalnie leasing zwrotny? Zerknij sobie tutaj: https://leasingpolski.pl/leasing-zwrotny - myślę, że sporo się dzięki temu dowiesz. Bo to nie jest tak, jak ludziom się wydaje, że wszystko przepada i jesteś bez grosza, to działa ciutkę inaczej. W ogóle samochodów masz tam bardzo szeroki wybór, a prezencja jest bardzo ważna w biznesie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group