Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Początki w biznesie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 22 Sie 2017, 13:06    Temat postu: Początki w biznesie Odpowiedz z cytatem

Od czego zacząć prowadzenie firmy?
Może mi coś poradzicie jako osoby doświadczone. Jest to mój początek w biznesie dlatego potrzebuję jakiś wskazówek . Czytałam wiele bardzo cennych wskazówek na takim blogu http://dizziness.eu/start-biznesu/5-rzeczy-ktore-nalezy-zrobic-podczas-tworzenia-biznesplanu/ także już sporo informacji mam , wiem że muszę zacząć od biznesplanu. Co jeszcze mi radzcicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Pon 4 Wrz 2017, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy blog, warto dokształcać się tego typu wiedzą, jak wiadomo początki są zawsze ciężkie. Jeżeli chodzi o np prowadzenie warsztatu, to mój znajomy zaczynał od jednej sprężarki, którą tutaj znalazł https://machinetrade.pl/sklep/sprezarki-tlokowe bo to niezbędny sprzęt, jeżeli prowadzisz biznes z wulkanizacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Pon 4 Wrz 2017, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie ma doświadczenia w prowadzeniu biznesu to chyba warto o franczyzie pomyśleć. Taki mi się nasunął wniosek jak poczytałam o tych warunkach współpracy https://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie brak blogów internetowych, na których tematyka prowadzenia biznesu jest poruszana. Jednym z nich jest blog Rafała Szrajnerta, który znaleźć można tutaj: www.rafalszrajnert.pl - znajduje się na nim wiele cennych informacji, które docenić powinny nie tylko osoby początkujące, ale również takie, które już od jakiegoś czasu prowadzą biznes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 9 Lis 2017, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej już na początku postawić na sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie dzięki którym dużo łatwiej wam będzie zacząc. Rozwiązania od firmy nav24 świetnie wesprą was i pomogą szybko rozwinąć waszą firmę. Polecam ich systemy ERP oraz EDI bardzo przydatne przy biznesach internetowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj w sieci jest wiele ciekawych artykułów na ten temat



from this source
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2018, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do cuk - jest to biznes dla każdego . Dzięki szkoleniom można się wszystkiego nauczyć.Doradcy korzystają ze świetnej aplikacji. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje automatycznie wczytały się do kalkulacji, te zdjęcia można potem załadować do polisy. Dzięki temu pracuje się szybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mendzelejew001
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 23

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2018, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba od pracowników i niezbędnego zaplecza. W firmach musi znaleźc się podstawowy sprzęt, w zależności też jaki biznes prowadzicie. Ja generalnie poruszam się w gastronomi wiec zaopatruje mnie firma http://savpol.pl Mają spory wybór sprzętów i produktów dla gastronomi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2018, 17:42    Temat postu: Biznes Odpowiedz z cytatem

kiziamizia, chyba szukasz porad odnośnie prowadzenia biznesu, nie jego zakładania, prawda? Tak przynajmniej mi się zdaje.. Mam dla Ciebie małą wskazówkę - nie zapominaj proszę o usprawnieniach, które pozwalają Ci wyprzedać konkurencje. Bez nich możesz zostać w tyle i tylko jako tako się utrzymywać. W razie kłopotów, wiedz, że istnieją spółki takie jak ta http://www.primesoft.pl/ , które oferują bogaty wybór systemów ERP, poprawiających funkcjonowanie przedsiębiorstwa i zwiększające jego zyski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FilipeK_22
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jakiś czas temu założyłem swój własny biznes. Nie ma się co oszukiwać jest to bardzo trudny i żmudny proces, ale istnieją sposoby, żeby sobie jakoś to ułatwić. Ja sam byłem w takiej sytuacji i miałem problem z wyborem konta bankowego, które miałem założyć na firmę. Z pomocą przyszedł mi ranking firmowybank.pl. Dzięki niemu udało mi się wybrać najlepszą ofertę bankową na rynku! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group