Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie buty i biżuteria ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiaaczeq
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 22 Sie 2017, 10:18    Temat postu: Jakie buty i biżuteria ? Odpowiedz z cytatem

Witam

Ślub w październiku a ja kompletnie nie mam pomyslu na dodatki. Proszę o poradę do poniższej sukni. Potrzebuje buty typu baleriny/ płaski obcas. Tylko jakie ? I biżuteria ?

http://www.dreamdresslocation.com/album/robes-de-mariee/robes-de-mariee/autres-createurs/arianna/

Bardzo dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Nie 27 Sie 2017, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna suknia. Mam w podobnym stylu. Biżuteria tak jak modelka, duże zdobne kolczyki i ewentualnie grzebyk we włosach, więcej nie trzeba. A buty to bym wzięła kremowe/nude, klasyczne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysocka-jowita
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2017, 8:50    Temat postu: buty Odpowiedz z cytatem

Ja bym Ci poleciła taką kolekcję https://zoio.pl/obuwie/szpilki. Fajna byłaby z tego kompozycja tworząc świetną esencję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 22

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2017, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna sukienka :O Ja też bym z dodatków wzięła tylko duże eleganckie kolczyki, a reszta, buty w kolorze nude, żeby już się nie wyróżniały, bo sama koronka jest tak zdobna, że wystarczy uśmiech Będzie pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group