Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomoc z kancelarii
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 239

PostWysłany: Sob 29 Cze 2019, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to w Warszawie znajduje się kancelaria JST www.jstkancelaria.pl która ostatnio zajmowała się moją sprawą karną. Bez szczegółów, bo po co wam takie informacje, ale za to bardzo dobrze się spisali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rabarbarek
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy tak poważnych sprawach to według mnie tylko adwokat... Nie wiem skąd jesteś, ale jeżeli Śląsk lub okolice to myślę, że może Ci pomóc ta kancelaria: http://adwokat-dratwa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomoc kancelarii prawnej może być też potrzebna, gdy chodzi o zatrudnienie cudzoziemców. Na https://lexadvena.com/jak-zatrudnic-cudzoziemca-zgodnie-z-prawem-jakie-dokumenty-uprawniaja-do-pracy-w-polsce-a-jakie-wykluczaja-mozliwosc-zarobkowania/ jest opisane, co trzeba wiedzieć na ten temat. Wbrew pozorom przedsiębiorca nie może ot tak, zatrudnić obcokrajowca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irekom
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 1 Sie 2019, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dowiedzieć się czegoś więcej od prawdziwej kancelarii adwokackiej. Najlepiej znaleźć taką, która ma dużo doświadczenie w tym temacie. Sam ze swojej strony mogę polecić kancelarię https://adwokat-lukowicz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewu87
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 9 Sie 2019, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ci polecam zgłosić się do adwokat Edyty Wojciechowskiej - ma naprawdę ogromne doświadczenie i jest zawsze do dyspozycji: http://www.wojciechowska.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bode.will
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 5 Sty 2020, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doradztwa prawnego warto korzystać w wielu sytuacjach, kiedy nie jesteśmy pewni jakie mamy prawa i jak możemy postępować zgodnie z obowiązującymi normami.
_________________
odszkodowania medyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Nie 26 Sty 2020, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsze czasy są tak skomplikowane, że wystarczy jeden niewinny podpis i kłopoty gotowe. Jednak Polak jak zawsze mądry po szkodzie. Sam podpisałem z bankiem umowę na kredyt hipoteczny w CHF i myślałem że sam będę musiał połknąć tą żabę. Jak się później okazało niekoniecznie. Pomogła mi krakowska kancelaria prosperitas która za darmo przeanalizowała moją umowę a następnie sprecyzowali plan działania. Sprawa jest już w sądzie i czeka na swoją kolejkę a kolejka ta jest długa i ciągnie się powiększa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomoc prawnika zawsze jest wskazana jeśłi jej potrzebujemy. Na przykład prowadzac swój biznes, nie wyobrazam sobie aby z takiej nie korzystać. Ja czesto współpracuję z Kancelarią Ożóg Tomczykowski. Pomagają mi w sprawach prawnych i podatkowych mojej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolGda
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 3
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 23 Lis 2020, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również prowadzę firmę i korzystam ze stałej pomocy sprawdzonego Adwokata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pon 7 Gru 2020, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam987 napisał:
Dzisiejsze czasy są tak skomplikowane, że wystarczy jeden niewinny podpis i kłopoty gotowe. Jednak Polak jak zawsze mądry po szkodzie. Sam podpisałem z bankiem umowę na kredyt hipoteczny w CHF i myślałem że sam będę musiał połknąć tą żabę. Jak się później okazało niekoniecznie. Pomogła mi krakowska kancelaria prosperitas która za darmo przeanalizowała moją umowę a następnie sprecyzowali plan działania. Sprawa jest już w sądzie i czeka na swoją kolejkę a kolejka ta jest długa i ciągnie się powiększa.


Oczywiście nie ma sensu przy poważnym podejściu do prowadzenia własnej firmy ciągnięcie księgowości samemu. Najlepszą opcją jest zatrudnienie jakiejś niedrogiej kancelarii rachunkowej. Na przykład tutaj macie w Lublinie fajną firmę księgową http://biuroeverte.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group