Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najkorzystniejsza forma oglądania filmów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 13:05    Temat postu: najkorzystniejsza forma oglądania filmów Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, gdzie najtaniej jest teraz oglądać filmy? Szukałam w internecie jakichś obliczeń, np które oferty na abonament telewizyjny są najlepsze, jednak nic takiego nie znalazłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartk_volek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej ogląda się filmy w kinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Nie 21 Lip 2019, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kino na pewno nie jest najtańsze, więc nie wiem skąd taka propozycja. Abonamenty telewizyjne wszystkie są stosunkowo podobne do siebie. Preferuję raczej telewizję internetową, jest taniej i możesz dostosować wygodnie kanały do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 22 Lip 2019, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taka opcja jest faktycznie najlepsza? No i jak sytuacja wygląda z jakością obrazu? Nie jest on w słabej jakości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm z tego co zauważyłam to na przykład u nas najlepsza opcja to telewizja poznań - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja Odkąd mamy od nich tv to nie oglądamy praktycznie nigdzie indziej nic bo filmów leci pod dostatkiem na tylu kanałach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, moim zdaniem jest to najwygodniejsze. Na jakość naprawdę nie ma co narzekać. Przynajmniej w przypadku https://hejo.tv/ ta telewizja online zawsze posiada bardzo ostry i ładny obraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Nie 20 Paź 2019, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najkorzystniejsza forma oglądania filmów https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/ to jest siedzenie wygodnie w domu na kanapie z pilotem w ręku. Oczywiście musi też coś być dobrego do jedzenia i picia, ale to da się wszystko zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię w każdej formie oglądać filmy, ale chyba jednak taka najbardziej wygodniejsza to jest wielki ekran w kinie. Człowiek ma wrażenie, że wtedy dużo więcej się dzieje i jest w stanie zobaczyć znacznie więcej. Sporo emocji wzbudziła we mnie Ukryta Gra z Billem Pullmanem, naprawdę bardzo dobra produkcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Nie 12 Kwi 2020, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepiej w telewizji. Sama teraz chcę sobie założyć naziemną telewizję cyfrową dvb-t https://ekspert.ceneo.pl/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t . Gdyby ktoś z Was był zainteresowany, to na stronie jest świetnie wytłumaczone jak ją odbierać bez anteny i dekodera. Oczywiście trzeba mieć wówczas nowy telewizor z wbudowanym dekoderem DVB-T. Na stronie podane są również darmowe kanały naziemne, z których można skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Nie 10 Maj 2020, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno opłaca się na VoD - https://vod.tvp.pl/ Nie wiem czy mialaś okazję korzystać. Nie są drogie wypożyczenia. A ich strefa ABO jest w ogole darmowa na 2 tygodnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group