Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie szukać samochodu?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 10 Sie 2017, 21:42    Temat postu: Gdzie szukać samochodu? Odpowiedz z cytatem

Mój obecny samochód jest w kiepskim stanie, dlatego powoli rozglądam się za nowym. Myślałem nad czymś stąd: https://samochodyio.pl/osobowe/bmw - czy moglibyście wypowiedzieć się na temat konkretnych modeli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij od wybrania konkretnego modelu. Nie wiem jakie masz preferencje wiec polecę Ci fordy. Rzadko się psują a części do nich są łatwo dostępne. Zobacz sobie może ofertę samochodów nowych jak i używanych od http://www.ursyncar.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Osterka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sob 19 Sie 2017, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre rozwiązanie jest kupować samochody używane z ASO, zawsze kilka miesięcy dają gwarancji a gdyby cos wyszło to można dochodzić swoich praw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamila1
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pon 21 Sie 2017, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wprost u dealera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 22 Sie 2017, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no najlepiej byłoby kupować nowe, ale w sumie jak się nie ma kasy to i używany może być trafiony. Dobrze kupowac od znajomych lub uzywane ale z salonu. Ja mam drugie auto. pierwsze było po rodzicach zaraz po zdaniu prawka, a drugie kupiłam juz sama w salonie wlasnie używane. Podstawa to zadbane auto. Pierwszy seat był od rodziców i miał 13 lat, a działał jak nówka uśmiech dlatego kontynuuje tradycje po ojcu i staram sie zwyczajnie robic regularne przeglady i to najlepiej w autoryzowanych serwisach jak ten http://www.margo.seat-auto.pl/ przynajmniej ma sie pewnosc ze wszystko jest sprawdzone i należycie wykonane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
puger93
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 23 Sie 2017, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę luksusowe samochody którym można spokojnie do ślubu pojechać ma wypożyczalnia ze strony facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814. Może ktoś ich kojarzy? Mają siedzibę w Lipniku parę ładnych kilometrów od Krakowa. Brałem tutaj z żoną Mercedesa CLA, tego czerwonego co widać u nich na facebooku i spisał się na medal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 5 Wrz 2017, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód i to dobry możesz znaleźć wszędzie, w salonie, z ogłoszenia, czy nawet w komisie, trzeba tylko dobrze go sprawdzić, sprawdzić VIN, podjechać na stację diagnostyczną to powiedzą co go boli. Warto od razu po zakupie umówić się na montaż zestawu optima bo można dość dużo oszczędzić na kosztach paliwa http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci jeżdżąc na lpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 19 Maj 2018, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem niedawno zrobiło się głośno o stronce http://www.i-moto.pl/2018/01/24/przymierzalnia-felg/, niewątpliwie jest to ciekawa strona, dzięki której łatwiej będzie zadbać o samochód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosper
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto w tym temacie popytać znajomych. Wydaje mi się, że to będzie naprawdę bardzo dobre rozwiązanie oczko
_________________
jeśli tak, był wariatem. Myśl ta nie sprawiła mu specjalnej przykrości - bardziej się lękał tego, że może nie mieć racji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Czw 24 Maj 2018, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno samochód jak i części samochodowe ogarniecie na allegro https://allegro.pl/kategoria/uklad-napedowy-skrzynie-biegow-50871?rodzaj-skrzyni=Automatyczna albo i na innych serwisach aukcyjnych. Tak najłatwiej wybrać najtańsze rozwiązania jeżeli chodzi o motoryzacji. Jeśli wiecie jakiej cześci wam potrzeba to naprawy wcale nie muszą być aż takie straszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group