Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biżuteria na wesele.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kopelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 3 Sie 2017, 16:52    Temat postu: Biżuteria na wesele. Odpowiedz z cytatem

Kochane! Niedługo mój ślub. Zastanawiam się czy naszyjnik-celebrytka pasowałby do sukni ślubnej? Bardzo mi się podobają, jednak nie wiem.. Pomożecie? Przy okazji może znacie stronę, gdzie mogłabym kupić złotą celebrytkę? Chodzi mi o coś takiego jak te: https://modernsilver.eu/celebrytki/celebrytki-zlote/. Przy okazji ta firma wydaję się być naprawdę solidna Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danielwojcik12
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 20

PostWysłany: Sro 9 Sie 2017, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie bardzo delikatna, chyab nawet za delikatna. Ja bym polecała cos większego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 9 Paź 2017, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo fajnych sklepów z biżuterią znajdziesz na GdzieWesele.pl uśmiech Przede wszystkim to profesjonalni jubilerzy, masz wszystko z certyfikatem itp. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Sro 15 Lis 2017, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się nie znam,ale co powiecie na naszyjnik z białych pereł?
Taki jak na tej stronie https://braccatta.com/pl/MIYOKO-naszyjnik-z-perel-dlugi
Myśle że do stylizacji wieczorowych ale też weselnej się nadaje,no może nie dla panny młodej,zresztą kto jej zabroni!
Przecież dziś do ślubu można iść nawet w czerwonych trampkach,jak zrobiła to nasz znajoma Wink
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 22 Lis 2017, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na weselu miałam swój pierścionek zaręczynowy z szafirem, który mi mąż kupił w kruku - https://wkruk.pl/zareczyny uśmiech a do tego delikatny naszyjnik uśmiech no i tyle postawiłam na taki naturalny look
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group