Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent - chrzest
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motorowka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 27 Lip 2017, 23:29    Temat postu: Prezent - chrzest Odpowiedz z cytatem

Hej. Moja siostra poprosiła mnie, żebym została chrzestną jej drugiego dziecka, Kubusia. Bardzo się cieszę z tego powodu, jednak mam też niemały problem: nie wiem, co mam im kupić. Myślałam o jakimś medaliku, albo inną pamiątką tej uroczystości.
Znacie jakieś sklepy internetowe z prezentami w rozsądnej cenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 13 Wrz 2017, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za tym, żeby albo kupować na chrzest coś symbolicznego, albo coś praktycznego, np ubranka czy pieluszki, ale sam wybór prezentu powinien być odpowiednio dobrany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emila2295
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojej chrześnicy kupiłam srebrny obrazek z wierszowaną dedykacją. Myślę, że przydatne prezenty należą bardziej do innych gości, a chrzestni dają dziecku coś, co będzie pamiątką i nawiązaniem do charakteru uroczystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blasteff
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 16 Sty 2018, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio udało się kupić za rozsądną cenę medalik ze złotą zawieszką z https://www.murrano.pl/prezent-na-chrzest-cat-220.aspx , na której pojawił się grawer. Do tego zamiast kartki podarowałam personalizowaną poduszkę.

Ostatnio zmieniony przez blasteff dnia Wto 23 Sty 2018, 13:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 16 Sty 2018, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawiła na coś praktycznego dla maluszka. osobiście kupiłabym na przykład taką matę https://www.al.to/p/315781-mata-edukacyjna-kinderkraft-mata-edukacyjna-animals-planet.html ponieważ świetnie pobudzi zmysły i zachęci do aktywnej zabawy swoimi żywymi kolorami oraz oraz zabawkami o ciekawych kształtach i wydających dźwięki. Dziecko bawiąc nimi dodatkowo wzmocni mięśnie karku oraz plecków podczas zabawy na brzuchu. Poza tym taka mata świetnie izoluje chłód od podłogi. Moim zdaniem takie coś bardziej się przyda i będzie lepszym prezentem na chrzest.
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Lut 2018, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij może tutaj https://www.swietymarek.com/ tam znajdziesz wiele rzeczy które możesz kupić na prezent. Ja zamawiałam od nich i jestem zadowolona z zakupionego prezentu. według mnie taki prezent powinien być nawiązujący do tego ważnego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz się pokusić o kupno prezentu, który przyda się dopiero za jakiś czas na przykład na gokarta takiego na pedały www.gokartyberg.pl jeszcze trochę postoi ale to są tak piękne rzeczy, że spokojnie mogą być ozdobą pokoju dziecięcego:)
A dziecko będzie się z nim pozwoli oswajać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o monetach z dedykacją dla dziecka? Widziałam takie coś w sieci https://www.grawernia.pl/p2773,moneta-z-dedykacja-srebrna-pamiatka-chrztu-swietego-mon001.html i przyznam,że bardzo mi się to spodobało. Tak pamiątka chrztu świętego, gdzie będzie można schować i mieć na całe życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć . Mogę polecić fajny sklep https://rodzinaeko.pl/dla-mezczyzny gdzie kupuję ekologiczne kosmetyki dla siebie oraz mojego męża . Znajdzie tam też kosmetyki dla dzieci , które mogą być naprawdę nowoczesnym prezentem na czasie gdyż temat ochrony środowiska jest coraz bardziej popularny i propagowany w Polsce . Serdecznie polecam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze koperta z kasa bedzie najlepszym pomyslem bo kupia co beda chcieli a ty nie zdublujesz prezentu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group