Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na zaręczyny - Piosenka z teledyskiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pmbaggio
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 11:25    Temat postu: Pomysł na zaręczyny - Piosenka z teledyskiem Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Wszystkich uśmiech

Jestem szczęśliwie zakochany i niedługo planuję się oświadczyć. Chcę aby było to niezwykłe zaręczyny, z których pozostanie także pamiątka.
Moim pomysłem na tą wyjątkową chwilę jest stworzenie piosenki o mojej ukochanej wraz z teledyskiem, którym będę mógł się pochwalić np. na YouTube.
Niestety nie jestem w stanie sam sfinansować projektu i dlatego w serwisie Zrzutka.pl stworzyłem zbiórkę wraz z nagrodami dla darczyńców.

Zapraszam do odwiedzenia - https://zrzutka.pl/piosenkazareczynowa

Co sądzicie o takiej inicjatywie?


Mam też małą-wielką prośbę... Mam możliwość rozreklamowania projektu na profilu FB pewnego portalu ślubnego poprzez napisanie
posta z udostępnieniem zrzutki, tylko że nie chce robić tego osobiście ani poprzez znajomych bo wtedy moja dziewczyna się dowie i będzie po niespodziance.
Jeśli ktoś zechce mi pomóc to proszę o napisanie wiadomości prywatnej i wszystko wyjaśnię.

Dziękuję serdecznie, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro 2 Sie 2017, 5:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mam być szczery to zbiórka pieniędzy na ten cel jest zbędna, ponieważ spokojnie tanimi funduszami i środkami możesz nakręcić teledysk i pochwalić się nim przed narzeczoną do tego nie potrzeba wcale góry złota, przemyśl tą kwestią. Sama inicjatywa bardzo fajna i oryginalna.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romafab
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł fajny, a zrzutka już nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group