Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble i dodatki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzile33
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzę o takim momencie gdzie będę miała możliwość stworzenia swojego gniazdka od podstaw. Już nawet mam kilka inspiracji.
_________________
pozycz500
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucjet33
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 26 Kwi 2018, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też stoję przed wyborem dodatków i mebli do mieszkania. Chętnie podpatrzę wasze inspiracje.

_____

blog o finansach finansemobilne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie warto kupować mebli przez internet? Tak mówią tylko osoby, które nigdy się nie odważyły na zakupy mebli w internecie. Jak raz się spróbuje to się przekona, że dzięki rozbudowanemu opisowi i informacjom ze sklepu można kupować przez internet i być pewnym tego co się otrzyma w odpowiednim rozmiarze. Ja jestem jak najbardziej za.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie mam problemów z kupowaniem mebli przez internet. Zawsze można je zwrócić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 22 Cze 2018, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś szuka mebli przez internet, to polecam zapoznać się z ofertą https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/nowoczesne-narozniki. Mają naprawdę dobrej jakości meble, które wyróżnaiją się ciekawym wyglądem i rozsądnymi cenami oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 2 Lip 2018, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mój dom ostatnio umeblowałam z pomocą sklepu http://www.mebleblackart.pl/, wszystkie meble zrobione z dużą dokładnością o szczegóły i z dobrej jakości produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 15 Sie 2018, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo fajnych mebli mozna znalezc w salonie Vieri Divani. Takie nowoczesne i eleganckie meble beda pasowaly do wielu mieszkan. Co jakis czas mozna zmienic calkowicie wystroj mieszkania. Jakie meble kupiliscie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Czw 16 Sie 2018, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo fajnych rzeczy można zamówić przez internet. Jest to wygodne bo szybko możecie porównać wiele produktów no i nie musicie tego wszystkiego pakować i wozić samochodem uśmiech Pooglądajcie sobie co może wam zaoferować sklep https://www.h-design.pl Jest tam wiele bardzo ciekawych propozycji mebli do domów i mieszkań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamuuncik
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak sobie urządzicie mieszkanie to już tylko od was zależy, ja mogę tylko namówić was do tego żeby ślepo nie powielać za kimś pomyslów. Fajnie jak aranżacja jest "wasza" macie jakieś ciekawe meble i dodatki które sami wybraliście. My teraz szukamy ciekawej fototapety na https://sklep.foteks.pl/fototapety-26-do-sypialni.html do naszej sypialni. Te pomieszczenie to już typowo można zrobić po swojemu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubabrozek
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 29 Sie 2018, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie poszukuję jakiegoś łóżka dla dziecka. Czy znacie coś wartego uwagi w tym temacie? Zastanawiam się, czy takie łóżeczka dla dzieci są dobrym wyjściem. Co sądzicie o tym rozwiązaniu?
_________________
Jak mam żyć,żeby to wszystko miało sens? Żeby to wszystko minęło i odeszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group