Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla nowożeńców
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
albiprin
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 19:05    Temat postu: Prezent dla nowożeńców Odpowiedz z cytatem

Witam,
Za miesiąc mam ślub mojej starszej siostry. Z prezentem - jak zawsze - ciężko. Wpadłam na pomysł, że kupię im coś praktycznego do nowego mieszkania. Siostra zawsze chciała mieć wygodny fotel do czytania książek. Zależy mi na czymś oryginalnym, dobrej jakości. Budżet zbyt wysoki nie jest, więc muszę poszukać. A wy polecicie mi może jakiś sklep, w którym znajdę coś ciekawego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karinka86
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 7

PostWysłany: Sro 12 Lip 2017, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz coś praktycznego to dlaczego nie na przykład jakaś porcelana (komplet obiadowy albo kawowy), np. tu masz całkiem ładne: http://www.dekor-gifts.eu/oferta/artykuly-dla-domu/ceramika-i-porcelana-uzytkowa-1. Fotel dla siostry, a siostra bierze slub ze soba czy z narzeczonym Wink ? To sie przyda im obojgu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 27 Lip 2017, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może meble skandynawskie z http://www.magiapolnocy.pl/? Do nowego mieszanka dla nowej pary chyba w sam raz
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
albiprin
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za pomoc! Na własną rękę znalazłam też sklep https://malodesign.pl/pl/fotele-design-designerskie/designerskie-fotele-biurowe/ Nowy fotel na anowe mieskanie uśmiech Ale przede wszystkim dobra jakość w przyzwoitej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 21 Paź 2017, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorzej jesli prezent bedzie nietrafiony... z meblami to roznie bywa a zwlascza z tak duzymi jak fotel czy krzeslo... ja dostalam od młodszego rodzeństwa w prezencie voucher do salonu agaty ktory swietnie sie przydal na nowej drodze zycia - materac służy nam idealnie ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 23 Paź 2017, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mebel który my wybierzemy niekoniecznie musi pasować do wizji pokoju obdarowanych. Dlatego uważam, że sprzęt AGD to dobry prezent! Jak byłam z moim partnerem na ślubie to i też było pytanie co kupić, zwłaszcza, że to bliscy znajomi. Koniec końców kupiliśmy im mikrofalę, dokładnie taką https://www.al.to/p/251444-kuchenka-mikrofalowa-samsung-ge731k-bialy.html bo zależało nam na elektronicznym sterowaniu. Obdarowani byli naprawdę zachwyceni! A nas nie zabolało to po kieszeni oczko
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pirena
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś ekskluzywne fotele do salonu? Użyteczny i pamiętny prezent.
_________________
klik w link
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma być to coś praktycznego, przydatnego do nowego mieszkania to polecam albo zestaw dobrej jakości garnków albo wspomnianą wyżej porcelanę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czesłąw223
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym prezentem dla nowożeńców to dobra suma do koperty i będą na pewno zadowolone z tego

_____________________________________
Spółka Ltd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 16 Maj 2018, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajnym pomysłem na prezent jest wykupienie im na przykład jakiegoś pobytu w fajnym hotelu.
Zerknij sobie tutaj http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Masz w obiekcie spa i basen. Nawet kilka dni w takim hotelu na pewno będzie super prezentem dla pary:)
No i będą mieli co wspominać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group