Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

maskara do włosów na odrosty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 3 Lip 2017, 8:52    Temat postu: maskara do włosów na odrosty Odpowiedz z cytatem

słyszałam że coś takiego istnieje i można zatuszować odrosty, ale nie umiem nic o tym znaleźć, może sobie to wymyśliłam? Używacie czegoś takiego? Bo nie powiem przydałoby mi się bo mam już nieciekawe odrosty a do fryzjera nie ma kiedy iśc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Wto 4 Lip 2017, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie maskara do włosów na odrosty tylko taki spray http://nowosci.lorealparis.pl/magic-retouch/ bez problemu go kupisz, a nałożenie go na odrosty to parę sekund i gotowe, więc bardzo wygodne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 3:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie prościej iść do fryzjera? Wybierzesz zły kolor tego cuda i efekt bd widoczny, ja od lat farbuje włosy w In Harmony i nawet kiedy pojawi się odrost to nie jest aż tak bardzo widoczny a to ze względu na specjalną technikę farbowania włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liliana88
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 23

PostWysłany: Sro 11 Wrz 2019, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robię też własne fryzury i fryzury. Mam asystenta To jest Suszarka i lokówka Bosch PHA2300. Zamówiłem przez allmega.pl . Był wystarczająco duży wybór. Wybrałem skrzyżowanie funkcji. Bardzo podoba mi się jakość stylizacji włosów i rezultat mojej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oda47
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam o maskarze, ale spray na odrosty jest super, świetnie działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale zarówno spray jak i maskara bardzo źle wpływają na skórę głowy, dodatkowo należy liczyć się z wystąpieniem możliwych reakcji alergicznych itp. Takiej samej opinii są chyba wszyscy fryzjerzy, wolę zapłacić więcej odwiedzić swój ulubiony salon In Harmony i mieć problem z głowy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group