Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kulinaria...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 30 Cze 2017, 10:16    Temat postu: Kulinaria... Odpowiedz z cytatem

Lubicie gotować? Może moglibyśmy dzielić się w tym temacie sprawdzonymi przepisami na smaczne potrawy? Ja zacznę! Jeśli lubicie szparagi, to z pewnością posmakuje Wam ta zupa: https://www.przepisy.pl/przepis/zupa-warzywna-veloute-z-zielonych-szparagow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Sro 1 Lis 2017, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam gotować uśmiech ostatnio też przykładam uwagę do tego żeby produkty które wybieram były dobrej jakości. Z naturalnych składników fajne serki topione ostatnio kupiłam z Hochlanda - http://kremowe.hochland.pl/ i powiem wam, pycha uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena85
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 1 Maj 2019, 12:25    Temat postu: kulinaria Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię piec ciasta ze sprawdzonych przepisów mojej mamy;) ostatnio piekłam karpatkę, lubicie to ciasto? bo ja uwielbiam, to jest jednoz moich ulubionych. Tak więc ciasta już umiem robić, teraz chciałabym sama zacząć robić wędlinę w słoikach, słyszałam, że jest bardzo smaczna. Wczoraj weszłam na stronę https://warsztaty.fimple.tv/ są to rzemieślnicze warsztaty kulinarne, gdzie mogę się nauczyć robić taką kiełbaskę a najlepsze jest to, że sama ją zrobię i dostanę sprawdzony przepis;) czy ktoś z was już brał udział w takich warsztatach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
pogodynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 14

PostWysłany: Sro 1 Maj 2019, 16:12    Temat postu: choresterol Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię gotować, niestety mam pewien problem - mój ślubny ma bardzo wysoki poziom cholesterolu, w związku z czym cała rodzina musiała przejść na dietę... Solidarność rodzinna to się nazywa.
Ponadto mąż ma nadciśnienie i problemy z sercem. Zażywa leki, m.in. Ezetrol na cholesterol. Słyszałam, że tego leku nie można zażywać jednocześnie z innymi, bo wchodzi w interakcje, zamierzam zapytać o to lekarza - tak chyba będzie najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Wto 12 Lis 2019, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to szparagów nigdy nie próbowałam. ;D Jedni mówią że dobre inni że nie, a jakoś szkoda mi zamówić w restauracje danie które może mi nie posmakować. ;D Za to uwielbiam grecką kuchnię i w sklepie https://igrek24.com/ robię specjalne greckie zakupy. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group