Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przedszkole w Wołominie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 30 Cze 2017, 7:40    Temat postu: Przedszkole w Wołominie Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam na wczoraj dobrego przedszkola w Wołominie.

Polecicie jakieś? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 30 Cze 2017, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zapisałam córkę do tego przedszkola:
http://www.teczowakraina.com.pl/

Aktualnie chodzi tam moja starsza córka. Jestem bardzo zadowolona z placówki. Praktycznie ze wszystkiego. Z wyglądu ośrodka, z ludzi tam pracujących. Córka również jest zadowolona ( bawłam się początkowo , że się nie zaaklimatyzuje ale wszystko poszło bardzo prosto).

Czesne równiez nie jest jakieś tam wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam dla dzieci takie przedszkole w którym się odbywają zajęcia z angielskiego i inne fajne ciekawe lekcje- http://przedszkolealbercik.com.pl/ a czesne nie jest wysokie jak za taki poziom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rozważasz możliwość dowozu dziecka do placówki położonej nieco dalej? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą Tequesty - to prywatne przedszkole dwujęzyczne, które cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców. Wiem bo jestem jednym z nich uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 5:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak jest z wyżywieniem w waszych przedszkolach? Bo w naszych była dotąd kuchnia a teraz będzie catering z firmy Smakuś - http://www.smakus.eu/. Firma ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o jakość posiłków, dostarczają posiłki zdrowe, zbilansowane, gotowane wyłącznie ze świeżych produktów. Można u nich także zamawiać dania z różnymi wyłączeniami, a to tez ważne bo wiem, że w grupie jest kilku alergików. Czy wy tak samo jak ja, zwracacie uwagę na to co jedzą wasze dzieci w przedszkolu? Bo dla mnie to jest bardzo istotna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aga4444
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje dziecko wysłałam tutaj - przedszkole Wołomin Sikorskiego. Dziecko zadowolone, ja również jestem spokojniejsza. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mjaskolski
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wybrałabym prywatną placówkę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group