Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje wesele organizowałem rok temu, długo się do tego z żoną przygotowywałem, chcieliśmy aby wszystko było idealne. Zdecydowaliśmy się na wesele w plenerze, w ogrodzie, padło na ogród moich rodziców. Wynajęliśmy namioty weselne w firmie http://www.vitabri.pl/ która miała najlepsza ofertę. Resztą zajął się mój przyjaciel, świadek. I było bardzo fajnie, wspominam ten wieczór często i lepiej być nie mogło. Także polecam wam taką organizację, będzie wspaniale!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sala weselna Sarah w Kuklicach ma w ofercie mozliwosc skorzystania z pomocy profesjonalnej, doswiadczonej konsultantki slubnej , mysle ze to swietna sprawa bo jednak nie kazdy siedzi w temaci slubow i czasami nie wiadomo na co tak naprawde sie zdecydowac, poza tym, maja piekna sale na 250 osob,sklepienia, granitowe podłogi, wszystko to tworzy bajkowy klimat, ogata oferta jesli chodzi o menu no i mozliwosc wynajecia pokoi dla gosci, dla nowozenców apartament gratis- tak na dobry poczatek wspolnej drogi przez zycie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze wesele było fantastyczne i najbardziej gościom smakowało chyba jedzenie Smile . Na mnie ogromne wrażenie zrobiło jedzenie; świeże warzywa! Poprosiłam, żeby podano kilka sałatek ze świeżych warzyw. Byłam ogromnie zaskoczona, że mają takie dobre warzywa i spytałam panią z kuchni skąd je biorą. Zaczęła mi opowiadać o firmie Mularski. Z ich rozsada warzyw korzysta wiele osób i teraz szukam sklepów, które mają ich produkty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karmelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ślub też organizowała konsultantka bo ja nie miałam na to siły, za dużo pracy i za mało czasu. U mnie była to Pracownia Artis z Krakowa. Zero stresu że coś nie wyjdzie, ktoś się z czymś spóźni, po prostu święty spokój i możliwość skupienia się na samej uroczystości. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
indja
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela to naprawdę bardzo ciekawe przeżycie uśmiech Wiem o tym, sama niedawno miałam przyjemność to przeżywać uśmiech
_________________
Fotografia ślubna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wesele polecam się na wszelki wypadek zaopatrzyć w agregat prądotwórczy gdyby Wam prad wysiadł,. My kupowaliśmy od firmy Raxpol. Ale można u nich także wynająć. Oferują także konserwacje i naprawa agregatów Mają dobre ceny i szybko dojeżdzają jak się zepsuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MoonQueen
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Wasze wieczory kawalerskie organizowaliście sami czy prosiliście o to świadka? Jak to jest w tych czasach? Bo właściwie sam mógłbym je zorganizować. Byłbym pewien, że wieczór będzie udany. Myślałem o klubie w centrum Warszawy i o tancerkach https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2019, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczową sprawą jest też wybór odpowiedniego fotografa. Ja podrzucam Wam namiary na Pana Patryka - https://www.patrykwolanski.pl Reportaże ślubne to jego specjalność uśmiech Zerknijcie sobie na stronkę i popatrzcie na jego dzieła uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 21 Kwi 2019, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podczas przygotowań nie można pominąć wyboru sali weselnej. Tych jest od groma, ale niestety nie wszystkie są godne polecenia. Ja organizowałam przyjęcie w https://restauracja-as.pl/ i było świetnie, ale już moi znajomi, którzy organizowali przyjęcie w innym miejscu w ogóle nie byli zadowoleni - ponoć serwowano im zimne posiłki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agroclawska
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 7 Maj 2019, 8:24    Temat postu: wesele Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela kosztuje pracy, a pracy! Na dwa tygodnie przed musiałam wziąć urlop, żeby w ogóle wiedzieć w co ręce włożyć. Jak dla każdej kobiety, najtrudniej było mi dobrać odpowiednią suknię, buty, makijaż fryzury... o ironio- myślałam, że przy tym powyrywam sobie włosy z głowy. Jeśli chodzi o wybór sali i cateringu wspominam to miło. Jesteśmy z mężem z trójmiasta i zorganizowaliśmy wesele w sali Casilla w Kębłowie. Personel bardzo nam pomógł jeśli chodzi o wystrój, wybór wcześniej wspomnianego cateringu, a sami zarażali nas dodatkowo optymizmem.
Prawie bym zapomniała o doborze obrączek! Z mężem nie mogliśmy się dogadać odnośnie do ich stylu i nieźle się posprzeczaliśmy. Teraz oboje się z tego śmiejemy, ale wtedy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 6 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group