Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie największym wyzwaniem było przede wszystkim usadowienie każdego z gości, bo bałam się, że coś komuś nie będzie pasowało. Ale z drugiej strony z tego, co wiem, to ludzie i tak się przesiadają później, więc zamówienie winietek (stąd) nie było aż takim błędem.
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 20 Paź 2017, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystałyście z weedding plennera? Ja korzystałam z usług takiej bardzo fajnej warszawskiej firmy - http://agaya.eu/strona-glowna/ Mega profesjonalni i kreatywny ludzie, wszystko poukładane, nawet plan dnia w dniu ślubu był uśmiech nie musiałam sie o nic martwić, przynajmniej ta część stresu ze mnie zeszła!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przygotowanie do ślubu wymaga od nas sporej pracy i długich przygotowań. Niemniej jednak odpowiednio rozłożymy je w czasie, uda nam się wszystko załatwić na czas. Jedną z najważniejszych kwestii jest bez wątpienia wybór sali, a także osoby, która wykona nam fotografię. Mnie osobiście bardzo podobają się zdjęcia, wykonywane przez fotografa z podswiatlo. Są bardzo naturalne, a jednocześnie naprawdę piękne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 52

PostWysłany: Sro 10 Sty 2018, 8:07    Temat postu: Organizacja wesela Odpowiedz z cytatem

Całe to przedsięwzięcie to długie planowanie, stres a i tak komuś może się nie spodobać, ale co zrobić? To wyjątkowa chwila w życiu i ja zanim zaplanowałam swoje wesele dużo czytałam ta ten temat. To mini kompendium odnośnie przygotowań do ślubu może wam trochę pomóc http://celnie.pl/wesele-w-warszawie-jaki-wybrac-lokal-atrakcje Każdy ma inne marzenia i oczekiwania, chociaż ja najchętniej wszystko zleciłabym komuś. Gdy ostatnio pomagałam w przygotowaniach przyjaciółce to było takie pracochłonne i kosztowne, a potem dwa dni świętowania minęły jak pstryknięcie palcami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soszu
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pon 15 Sty 2018, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy większych przyjęciach warto zdać się na pomysł fachowców, którzy zaproponują salę, wybiorą dekoracje, zasugerują menu... Tak jest dużo łatwiej uśmiech
_________________
krzesła weselne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 16 Sty 2018, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizując przyjęcie weselne nie można zapomnieć o oprawie muzycznej. U nas, zadbał o nią zespół NoToGramy! Zarówno my, jak i goście byliśmy z niej bardzo zadowoleni - zagrano znane hity disco znane przez wszystkie pokolenia. Zabawa trwała do rana!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irlandka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 17 Sty 2018, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważnym o ile nie najważniejszym elementem w organizacji jest znalezienie dobrego fotografa, jeśli chodzi o mnie wybrałabym to studio https://podswiatlo.pl/tag/fotograf-warszawa/ obejrzałam całe portfolio i jestem pod wielkim wrażeniem talentu fotografa i serca jakie wkłada w wykonanie tych zdjęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon 29 Sty 2018, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza rzeczą jest wybór sali weselnej. Jak już to ogarniecie to wszystko pojdzie już z górki uśmiech My trochę się najeździliśmy zanim wybraliśmy tą idealną opcje - sale w hotelu Filmar w Toruniu http://www.hotelfilmar.pl/ Później to już zostaje wam kwestia DJa lub orkiestry, fotograf, kościół, a reszta to już tylko drobnostki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw 1 Lut 2018, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z organizacją wesela nie mieliśmy żadnych kłopotów, a nawet wręcz przeciwnie, bo udało nam się wszystko szybko i sprawnie załatwić. Na weselu grał nam super zespół i mieliśmy idealnego fotografa, którego chciałabym polecić - znajdziecie go na stronie bukowski.photo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Nie 4 Lut 2018, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Razem z narzeczonym chcielibyśmy wziąć ślub na Dominikanie tylko nie bardzo wiem jak szukać tam kościoła mam nadzieje,że ktoś będzie mógł pomóc. Zastanawiam się też, kiedy najlepiej wykupić wycieczkę. Kiedy będzie najtaniej. Chcielibyśmy wyjechać w lipcu, bo ten miesiąc nam najbardziej odpowiada. Może ktoś brał już tam ślub i poradzi w tej sprawie ? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group