Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bwiegand
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2019, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi co sądzicie aby na weselu postawić obok stołu z przysmakami wodę w butlach do picia, żeby każdy mógł się sam obsłużyć. Znajoma podsunęła mi ten pomysł, bo mówiła, że była na weselu, gdzie gościom ten pomysł przypadł do gustu. Zastanawiamy się nad tą dystrybucją http://kk-dystrybucja.pl/woda-w-butlach-18-9l/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pati3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 3 lata na zorganizowanie wesela. Niby dużo czasu, ale przy wyborze sali czy zespołu są już pozajmowane terminy. Zarezerwowaliśmy salę wiejską z własna kucharka, jednak po późniejszych rozważaniach zdecydowaliśmy się na restaurację. Niedaleko mojego narzeczonego wybudowali nową salę weselna i jesteśmy nią zachwyceni. wiadomo, że cena będzie większa lecz pomimo tego warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 1 Paź 2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że warto bo taki dzień jest jedyny w życiu. A jak myślicie już o atrakcjach weselnych to polecam pokazy Speedbar, zachwycą Was i gości, takie rzeczy pamięta się latami bo robią ogromne wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qsauer
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Siematycze

PostWysłany: Wto 1 Paź 2019, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystrój i atrakcje to rzecz jasna bardzo ważne rzeczy, ale ja lubię również zwracać uwagę na małe drobiazgi, które potrafią dodać charakteru uroczystości i sprawią, że nie będzie nudno. Ostatnio pomagałam znajomym w organizacji wesela i zdecydowaliśmy się rozdać gościom oprócz alkoholu, pamiątkowe przypinki. Na pewno będzie to miły akcent i dobry upominek, który nie pozwoli zapomnić o tym dniu. Zamawialiśmy je tutaj: https://przypinka.pl/przypinki-weselne Każdy był zadowolony uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wesele mam dopiero za 3 lata. Jednak już te najważniejsze sprawy staram się organizować, aby później spokojnie móc cieszyć się tym dniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowania do wesela to trzeba zacząć odpowiednio wcześnie. Bo tak naprawdę to sporo jest spraw do ogarnięcia i trzeba od początku do końca wszystko mieć pod kontrolą. Dobrze, że chociaż dekoracje można raz dwa wybrać na https://godanparty.pl/ i zamówić. Bo wiadomo, że balony i konfetti to jest rzecz obowiązkowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o organizacje ślubu to ja jestem na etapie wyboru sukni ślubnej. Bardzo podoba mi się jedna z tej strony https://cloo.pl i nie potrafie się zdecydować. Mam przed oczyma to jak chciałabym wyglądać na ślubie ponieważ jest to jedyny taki dzień w życiu. Tutaj suknie są piękne i znalezienie jednej jedynej jest ciężkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusia27
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 20 Paź 2019, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marlena3212 napisał:
Ja wesele mam dopiero za 3 lata. Jednak już te najważniejsze sprawy staram się organizować, aby później spokojnie móc cieszyć się tym dniem.


Dokładnie tak, nie ma co się spinać na pół roku wcześniej, tylko ogarniać sobie na spokojnie przez 2-3 lata. Ja pamiętam, że na 2 lata przed miałam już wybraną suknię i umówione poprawki, zaklepaną salę (wiadomo) i zamówiony pokaz barmański Speedbar, który stanowił naszą atrakcję wieczoru.
Resztę ogarniałam na spokojnie i stopniowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annamarchewka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 17:09    Temat postu: Na włsną rękę Odpowiedz z cytatem

A wy jak dziewczyny? Wszystko same czy z profesjonalną pomocą? Ja sama wszystko załatwiłam, będziemy mieć z best western premier chociaż mogę powiedzieć, że reszta po znajomościach ale mimo tego profesjonalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 28 Paź 2019, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze organizacja wesela to nie jest nić łatwego, a bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Dla mnie takim jest ta resturacja https://www.restauracjafilharmonia.pl/wesela/ . Piekne sale i przepyszne menu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 8 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group