Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 20 Cze 2017, 12:38    Temat postu: Organizacja wesela Odpowiedz z cytatem

Nie dla każdego organizacja wesela to coś łatwego i przyjemnego. O wielu rzeczach trzeba pamiętać. Pomagałam niedawno mojej siostrze przy organizacji i szczerze mówiąc sporo było przy tym pracy. Dobrze że znalazłam taką wyszukiwarkę http://zaprojektujwesele.pl/#kategorie , dzięki temu dużo łatwiej było nam znaleźć poszczególne rzeczy w okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz czas to spokojnie możesz wszystko załatwić samodzielnie- chodzi mi głównie o cały szereg formalności jakie należy załatwić: kościół, sala czy zaproszenia. Akurat pod tym względem chętnie pomożemy i doradzimy uśmiech
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iza99
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 12 Lip 2017, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam kiedy brat brał ślub, to było czyste szaleństwo. Chcieli pobrać się dość szybko, więc tak też przebiegała cała organizacja. Jeśli chodzi o lokal, bardzo pomógł im portal http://www.saleweselne.com. Przeszukali mnóstwo sal, aż w końcu trafili na tę idealną. Warto zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Pon 17 Lip 2017, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie trzeba poświecić na to trochę czau, ale zapewniam że warto bo potem będziemy mieli ogromną satysfakcję iż większość rzeczy zorganizowaliśmy samodzielnie. Warto zacząć przede wszystkim od wyboru sali oraz kościoła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panimłoda
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesela mam dość obcykane. Przyznam szczerze, że miałam już... trzy. Wiem, to brzmi strasznie! Mam jednak nadzieję, że to już ostanie. język W każdym razie mam już wszystko tak rozplanowane, że nie jest to dla mnie specjalnym wzywaniem. Za ostatnie wyszło mi 30 tys. za 50 osób. Za pierwsze, gdy miałam tyle samo zaproszonych gości, płaciłam 42 tys. Różnica jest kolosalna. Very Happy Po prostu teraz patrzę bardzo oszczędnościowo - wystarczy kilka rzeczy pozamieniać. Na przykład :
nowa suknia -> suknia z OLX (wystarczy szukać odpowiednio wcześniej, ewentualnie nanieść małe poprawki u krawcowej. Ja zaczęłam szukać na 1,5 roku przed ślubem i znazłam taką za 800 zł wesoły )
nowe buty, biżuteria -> same starocie, które wiążą się z miłymi wspomnieniami. Szpilki na ślub i... trampki na wesele! Very Happy
wypożyczona limuzyna -> pożyczony od przyjaciela samochód
zespół -> wodzirej
fotograf, kamerzysta -> zdolna uczennica ze szkoły fotochemicznej i http://www.rockfilms.pl/, którzy zrobili mi krótki teledysk z wesela i nagrali dronem jak wypuściliśmy w powietrze balony z listami

PS: balony z listami to genialny pomysł - my opisaliśmy w nich naszą przygodę i poprosiliśmy o zwrotną wiadomość. Dostaliśmy mnóstwo pięknych listów z życzeniami wszystkiego najlepszego - urocze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma się choć minimalną zdolność organizacji to nie potrzeba żadnych nie wiadomo jakich pomocy. Ja ogarnęłam wszystko samodzielnie - od zaproszeń ślubnych po DJ'a.
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro 2 Sie 2017, 5:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 tys zł na organizację wesela dla 50 osób to naprawdę bardzo dużo i moim zdaniem cena jest jednak zbyt przesadzona i jestem zdania, że można zrobić to po prostu taniej. W kwestii przygotowań ważny jest wybór sali., im wcześniej zaczniemy poszukiwania tym lepiej bo potem z reguły większość terminów jest zajęta.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Sro 2 Sie 2017, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi największy problem sprawiło znalezienie wolnej sali we właściwym terminie. I to chyba od znalezienia sali powinno zacząć się wszystkie przygotowania. Można skorzystać z wyszukiwarki: http://www.saleweselne.com/. To bardzo duże ułatwienie, gdyż znajdują się tam róznego rodzaju sale w całym kraju. Można wyszukiwać określając własne preferencje. Ja niestety musiałam sama szukać sali, pytając znajomych i na forach. Wyszukiwarka bardzo to ułatwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Palac-Romantyczny
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie wybór odpowiedniej sali weselnej to nie lada wyzwanie, w szczególności jeżeli mamy konkretne wymagania i wiemy czego szukamy, w jakim stylu bo przecież cała otoczka ma wpływ na nasze przyjecie, które tego dnia musi być udane. Warto szukać wcześniej kolokwialnie mówiąc "zaklepać" termin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. To masa ważnych decyzji i duży nakład finansowy który musimy zorganizować. Jeżeli szukasz jakiegoś fajnego miejsca na wesele to ja polecam Ci zwrócić uwagę na ich https://www.hotelponiatowski.pl/ ofertę weselną. Według mnie jest ciekawa, a samo miejsce efektowne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group