Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Firanki czy rolety do kuchni
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 1 Cze 2017, 7:06    Temat postu: Firanki czy rolety do kuchni Odpowiedz z cytatem

Dodam, że kkuchnia jest tradycyjna. Co byście poleciły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 2 Cze 2017, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kuchnia jest tradycyjna to wydaje mi się,że jednak lepszym wyborm będą jakieś romantyczne firanki. Tradycyjne jeśli jest w stylu angielskim. Ewentualnie zazdrostki jesli kkuchnia jest prowansalska albo rustykalna....
Poza tym zapłacisz o wiele mniej niż za rolety, szczeglnie jeśli zamawiasz w sieci.
Zobacz sobie na tą stronę:
https://firaneo.pl/firany-do-kuchni

jest tam spory wybór gotowych już firanek do kuchni Te są ciekawe:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 9
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 26 Paź 2017, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kuchnia urządzona jest w stylu tradycyjnym to według mnie lepsze będą firanki uśmiech
_________________
parapety z kamienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 31 Paź 2017, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tradycyjnej kuchni na pewno firanki, ale proszę się rozejrzeć za rzymskimi roletami, bo te bardzo ładnie prezentują się w kuchennym oknie uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W małych kuchniach praktyczne są firany w pionowe wzory i pasy, bo te optycznie podnoszą sufit. Do niewielkich wnętrz pasują lekkie firanki, choćby organzy albo inne delikatne gładkie materiały, ewentualnie w delikatne kwiatki. Jeśli zdecydujemy się na wzory, niech będą to pasy albo inne wzory geometryczne. Im jaśniejsze kolory, tym lepiej ciemne odcienie powodują, że okno wydaje się mniejsze, a pomieszczenie przytłoczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MadziaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 26

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety jednak są najbardziej praktyczne, wyglądają elegancko ale i nowocześnie, więc my zdecydowaliśmy się na rolety, pochodzą z firmy Formelana http://www.formelana.pl/produkty/roletki-materialowe.html z Kalisza. Bardzo dobrze się sprawdzają. Wybraliśmy wersję w kasecie, bo jest bardziej praktyczna niż rolety wolnowiszące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonko09
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 2 Mar 2018, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że do tradycyjnej kuchni pasują zarówno firanki, jak i rolety ;p
_________________
producent sztucznych rzęs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to w kuchni lepiej sprawdza się rolety. Są teraz rózne fajne opcje. Bardzo modne są rolety dzien-noc. Jak zdecydujesz się na takie to nie potrzeba nawet firan bo rolety sa ozdobą okna. Ja kupowałam takie rolety na zamówienie w sklepie DecoDesign. Mają tam nie tylko rolety ale także akcesoria do rolet oraz ozdobne karnisze. Materiał na rolety możesz zobaczyć w zakładce "tkaniny i kolory". Ponadto na stronie jest instrukcja jak wymierzyć okno, aby roleta pasowała idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka95
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 1 Maj 2018, 7:52    Temat postu: Re: Firanki czy rolety do kuchni Odpowiedz z cytatem

[quote="rozza"]Dodam, że kkuchnia jest tradycyjna. Co byście poleciły?[/quote

Polecam jednak firankę.
_________________
http://www.echtehilfe24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 8 Maj 2018, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś wolę rolety. Bardziej mi się podobają i tym bardziej do kuchni jakoś lepiej pasują. Swoje rolety mam od firmy Roltex i jestem z nich bardzo zadowolona. Są solidne i ładnie wykonane, więc mogę je każdemu śmiało polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group