Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem z dłużnikami - prawnik?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panmlody2015
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 14:18    Temat postu: Problem z dłużnikami - prawnik? Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie. Prowadzę własną działalność ale chyba będę musiał ją zamknąć przez dłużników, nie mogę uzyskać pieniędzy z faktur. Wiecie może czy pomoc prawnika pomoże w tym przypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 22 Cze 2017, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomoc prawnika zawsze może się przydać. Nie napisałeś gdzie mieszkasz - ja ostatnio trafiłam na stronę kancelarii, która działa w Austrii. Warto rzucić okiem na ich usługi: http://smr-law.at/. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie może przydać się wszystkim Polakom mieszkającym w Austrii, którzy mogą potrzebować pomocy prawnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 19 Lip 2017, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z pomocy firmy, która zajmuje się takimi sprawami. Wiem jak to jest mieć problem z dłużnikami, to chyba normalne w przypadku prowadzenia swojej firmy. Ja skorzystałam z pomocy ICG-Group, która zajmuje się odzyskiwaniem należności. Są bardzo skuteczni, ja odzyskałam pieniądze już po kilku dniach. Moim zdaniem warto spróbować, szczególnie jeśli na włosku wisi Twoja firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat ci w tym pomoże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pon 14 Sie 2017, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli serio jest juz bardzo zle to wlasnie najlepiej udac sie po pomoc prawna. Wiem, ze bardzo dobrze funkcjonuja kancelarie adwokackie jak np. kancelaria dąbrowa górnicza. Oferuja one kompleksowa pomoc prawna wiec mozecie sie udac do nich ze wszystkim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AktywnyMerlin
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Piła

PostWysłany: Czw 24 Sie 2017, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawnik to moim zdaniem ostateczna ostateczność... Nie ma co niepotrzebnie wydawać pieniędzy, jeśli nie trzeba. Polecam poczytać na różnych portalach w necie z darmowymi poradami prawnymi, np. tu http://www.przyjaznyprawnik.pl/
_________________
Jak mężczyzna stara się o względy jakiejś kobiety, to musi zgadzać się z jej matką w kwestii religii, a z ojcem w sprawach polityki. Jeśli chcesz poczytać o ojcostwie, to wpadnij tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karpik90
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią 25 Sie 2017, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno pomoże. Nie rozumiem tych wątpliwości. Trzymam za Ciebie kciuki.
_________________
(...) kiedy ktoś mówi, że będzie szczery, to zwykle znaczy, że zacznie kłamać szybciej, niż koń galopuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 18 Sty 2018, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pierwsze postraszyć sądem? Nie wiem jak w przypadku firmy, ale w przypadku osób indywidualnych przeważnie to pomaga oczko Zobaczcie sobie również portal http://kruczek.pl może tam znajdziecie odpowiedź na wasze pytania związane z prawem. Są tam bardzo ciekawe artykuły także z nowinkami prawnymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 214
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią 16 Lut 2018, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podobnej sprawie moja znajoma udałą się do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach. Dobry adwokat powinien załatwić sprawę, atutem jest tutaj spora wiedza oraz doświadczenie adwokata, samodzielnie nic nie zdziałamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia_gie
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że taki prawnik zawsze może wystosować jakieś pismo, które bardziej wpłynie na dłużników
ja w trochę innej sprawie, ale korzystałam z pomocy prawnika od prawa pracy, pan Tomaszczyk też wystosował kilka pism do mojego wtedy jeszcze pracodawcy, co wystarczyło, żeby nie wchodzić na drogę sądową
dlatego wierzę, że nawet pismo, ale od takiej osoby jest w stanie dużo dać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group