Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

trener personalny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 14:33    Temat postu: trener personalny Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jestem z Wrocławia. Zależy mi na tym by znaleźć bardzo dobrego trenera personalnego, który umiejętnie dobierze dla mnie skuteczny trening. Ostatnio natrafiłam na https://wiejakbestrong.pl/ według mnie to będzie najlepszy wybór, a Wy jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ljohns
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto korzystać z planów treningowych i dietetycznych. Bardzo często ćwiczymy i tak naprawdę sami nie wiemy, dlaczego ćwiczymy. Dlatego też raz chodzimy na zajęcia, raz ćwiczymy na wolnych ciężarach, raz biegamy po bieżni. Pamiętajmy tylko, że jeśli chcemy wrzeźbić pośladki, a jesteśmy szczupli-najlepszy będzie dla nas trening siłowy. Jeśli mamy nadwagę i chcemy ją zrzucić-nie musimy w nieskończoność wyciskać sztangi. Jeśli chcemy pobiec w maratonie-nie będziemy chodzić na Trampoliny. Ustalenie celu jest kluczem do sukcesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała się zdecydować na taką pomoc, jak trener personalny Gliwice , to na pewno szukałabym osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ właśnie zależy mi na efektach i na tym, aby wszystkie ćwiczenia wykonywać profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
auer.aron
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie trenowałam z trenerem personalnym. Ćwiczę albo sama w domu, albo na dworze z koleżankami. Ale myślę, że niedługo udam się do jakiegoś trenera, żeby trening był trochę bardziej profesjonalny.
_________________
siłownia na dworze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 18 Paź 2022, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, coraz więcej osób stawia na trening z trenerem personalnym. Jakiś czas temu dostałam namiar na https://adrianbugno.pl/trening-personalny-krakow/trening-kulturystyczny/ i jak mam być z wami szczera, to sama zamierzam się na niego zdecydować. Najwyższa pora zrobić ze sobą coś dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was pracuje jako trener personalny? Dajcie znać czy skorzystaliście już z kursów z metody BeBo? Ja wybieram się na kurs do Krakowa https://bebotrening.pl słyszałam o nich świetne opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 9 Maj 2023, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Wam na znalezieniu dobrego trenera personalnego, warto sprawdzić ofertę https://www.wojciechzylka.pl/ (ul. Gałczyńskiego 15, 40-587 Katowice, tel. +48 737 875 192), który pracuje w Altus Fitness oraz Smart Gym Rozdzieńskiego w centrum Katowic. Każdy trening to coś nowego i interesującego, a co najważniejsze jest świetnie dopasowany pod nasze możliwości i oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 19 Maj 2023, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, korzystanie ze siłowni jest polecane, ponieważ pozwala utrzymać kondycję i zdrowie. Dodatkowym plusem jest poprawa wyglądu sylwetki. Do tego trener personalny Warszawa Bielany będzie ogromną pomocą bo dzięki swojemu doświadczeniu wesprze nas w planowaniu treningów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sob 30 Gru 2023, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej szkół inwestuje w siłownie zewnętrze. Jeśli ktoś szuka takich sprzętów to polecam firmę https://www.fitpark.pl oni zajmują się ich produkcją. Na pewno będziecie zadowoleni z ich urządzeń oraz całościowej współpracy. Ja ich polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 1 Mar 2024, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem jak można ułatwić sobie pracę trenera czy dietetyka posiadając dostęp do programu https://nuvero.pl/ W jednym miejscu możecie przechowywać informacje o pacjentach, historię utworzonych jadłospisów, wizyt, pomiarów i osobistych postępów. Jestem pewna że docenicie jego wszechstronne możliwości i podniesiecie jakość swojej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group