Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na prezencik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię prezenty, które pozostawiają wspomnienia. Dla mnie świetnym pomysłem była świąteczna sesja zdjęciowa w Warszawie, zarezerwowałam taką tutaj https://sklep.emhara.pl/produkt/sesja-swiateczna-studio/ . Jednak na takie prezenty ciągle szkoda pieniędzy albo brakuje czasu, a tak to jest świetna okazja żeby zatrzymać trochę czas na fotografiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia3
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 42
Skąd: wroclaw

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym pomysłem - dla posiadacza drona może być jedno ze szkoleń w akademii flyandfilm. Niezapomniane doświadczenie, a zajawka podczas szkolenia może się przerodzić w super pasję, na której można zarabiać i tworzyć piękne wspomnienia z lotu ptaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frioo65
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 14:27    Temat postu: kosmetyki Odpowiedz z cytatem

U mnie zawsze idealnie sprawdzają się kosmetyki uśmiech https://avon-online.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/pakiet-wejsc-do-groty-solnej-katowice-okolice/ . Czy waszym zdaniem będzie to fajny pomysł na prezent? Przymierzam się do zakupu, ale nie mogę się zdecydować. Pomóżcie radą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakiś obraz? Moim zdaniem staninsławski ma świetne dzieła, które warto mieć w swojej kolekcji uśmiech U mnie cała rodzina wie, że kocham sztukę i zawsze dostaję w prezencie coś z nią związanego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
PiotrKores
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prezent polecam https://zatokazegarkow.pl/z-widocznym-mechanizmem - przynajmniej ja bym się z takiego cieszył Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na prezent bardzo dobra będzie książka "Sanoko. Psst! Czy zdradzić ci moją tajemnicę?". Jest to najlepsza powieść dla dzieci o pasji i talentach, którą bardzo przyjemnie się czyta. Jest wartościowa i pokazuje co jest w życiu najważniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat w wolnych chwilach lubi oglądać anime. Niedługo ma urodziny i myślałam o tym, aby kupić mu takie anime gadżety: https://pixel-shop.pl/anime . Co sądzicie, czy to będzie dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wyborem prezentu dla żony. Co według Was będzie dobrym pomysłem?

najlepsza strona do sprawdzenia VIN
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poduszka z nadrukiem dla mamy była super opcją, a kupiłam ją dla niej w sklepie bardzo jej się podoba. Ogólnie sklep ciekawy i z dużym wyborem różnych rzeczy. Jeśli lubicie dawać bliskim przydatne prezenty, to ten sklep warto mieć na uwadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 21 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group