Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy warto zdecydować się na psychoterapię online?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapia czy też po prostu rozmowa z psychologiem czasem się przydają, a ludzie obecnie mają dość spore problemy. Tempo życia, liczne wymagania, problemy takie czy inne... to bardzo obciąża psychikę. Ja sama chodziłam na terapię https://www.joannamuszak.pl/ i już po pierwszej wizycie zauważylam poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2019, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy psychologowie oferują na przykład terapię przez Skype. To wygodne, jeśli na przykład konkretny specjalista ma gabinet daleko od naszego miejsca zamieszkania. Tak jest na przykład z panem Dominikiem Haakiem: https://dominikhaak.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na terapie online bo taką formę zaproponował mi Ośrodek terapii Wiosenna, który koło Krakowa ma swój stacjonarny ośrodek. Leczył się tam mój mąż z uzależnienia od hazardu i ja też zgłosiłam się właśnie online po wsparcie. Mąż wrócił odmieniony i ja też jestem zupełnie innym człowiekiem bez stresów i kłopotów. Teraz nasze życie wróciło do normy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie wiem czy jest to dobre wyjście. No chyba że teraz w trakcie pandemii no to jeszcze zrozumiem, ale ogólnie w udanie się do psychiatry ważne jest to żeby podjąć jakiś krok i dosłownie pójść po pomoc. Ja na przykład chodzą do gabinetu doktora Dariusza Rudasia, już kolejny rok za mną wiem że terapia coraz bardziej mi pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 30 Wrz 2020, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z psychologiem i porozmawiaj przez telefon. On zadecyduje, jaka forma terapii będzie dla Ciebie najlepsza. Polecam Tobie Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia - Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group