Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Myszka17
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 12:29    Temat postu: Przyjęcie weselne Odpowiedz z cytatem

Cześć 😊 mam problem z przyjęciem weselnym i liczę że mi jakoś doradzicie 😁 Na moim ślubie i weselu będzie zaledwie 20 może 30 osób, mniej więcej będzie pół na pół osoby młode i osoby starsze. Nie wiem czy robić wesele ( zabawa do białego rana, zespół, tańce, typowe wesele) czy z taką ilością osób lepiej zrobić przyjęcie w formie obiadu takie do pogadania. Nigdy nie byłam na żadnym ślubie, weselu i w sumie nawet nie wiem jak to wygląda. Jedynie tyle co w filmach widziałam 😁 Co wy byście zrobili? Z góry dziękuję za każdą radę 😍
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zrobiła obiad z kolacją w tym kameralnym gronie. W tych czasach odchodzi się już od hucznych imprez. Jeśli mieszkacie w pobliżu Krakowa, to możecie urządzić przyjęcie w restauracji, gdzie mają też noclegi https://grand-house.pl/pokoje-apartamenty-do-wynajecia/
Jedzenie smaczne, ceny noclegów przystępne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, też mi się podoba taki pomysł. Przyjęcie weselne powinno być tylko dla najbliższej rodziny i przyjaciół, z którymi rzeczywiście łączą nas jakieś więzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genoveva21
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2020
Posty: 6
Skąd: Cieszyn

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób kolację dla najbliższych i chyba nie sil się na jakieś cuda. Myślę, że nawet bez specjalnych atrakcji w dobrych gronie świetnie spędzicie czas. W przypadki imprez okolicznościowych Cieszyn ma ciekawą propozycję: https://restauracjaliburnia.pl/imprezy-okolicznosciowe/ Zobacz sobie to miejsce jeśli mieszkasz w okolicy. Z tego co wiem mają wprawę w organizacji różnych imprez i nie powinni Cię zawieść. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 26 Lut 2020, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja takiego przyjęcia to faktycznie duże przedsięwzięcie. Dlatego warto sobie je ułatwić i zajrzeć na blogi związane z tematyką ślubną. Jednym z takich blogów jest https://decoparty.com.pl/. Zapewne znajdziecie tam wiele pomysłów i inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaromir25
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto 10 Mar 2020, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub i wesele można zorganizować w stylu rustykalnym o którym przeczytacie w artykule: https://lowiczanin.info/wesele-w-stylu-rustykalnym/ W prawdzie wszystko przede mną, ale już zapoznaje się z tematyką ślubu i wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group