Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dekoracje ślubne
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Maj 2017, 15:33    Temat postu: dekoracje ślubne Odpowiedz z cytatem

Braliśmy ślub i organizowaliśmy wesele na Śląsku. Korzystaliśmy z profesjonalnej firmy która robiła dla nas dekorator ślubny/ , ze względu na braki w czasie tuż przed ślubem. Przecież wiadomo nie od dzis że nie da się wszystkiego osobiście załatwić. Dekoracja kościoła, sali weselnej czy samochodu. Moim zdaniem warto skorzystać z usług takiej firmy. Tym bardziej, że nie posiadamy takich elementów jak dywan ślubny czy pokrowce na krzesła. Jaki jest Wasze zdanie w tej kwestii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terenia555
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 30 Maj 2017, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra postanowiła sama wszystko udekorować, oczywiście przy pomocy przyjaciółek i mojej. Jest uzdolniona plastycznie, ma pomysły. Wyszło świetnie. Trochę niezbędnych gadżetów kupiła w http://congee.pl/pol_m_WESELE-i-SLUB_DODATKI-8631.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolinka2
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wraz z siostrą i bratem chciałam udekorować coś sama, własnoręcznie zrobiłam kwiaty na samochód, może jak będę mieć jakieś zdjęcia to wrzucę, przechodziły przez całą maskę auta, było czarne więc białe kwiaty robiły duże wrażenie i jestem z tego bardzo zadowolona. Jednak jeśli chodzi o resztę to niestety nie było nawet czasu na zrobienie ręcznie, dlatego bukiety ślubne kupiłam w kwiaciarni, też były bardzo fajne, więc jeśli chodzi o kwiaty, dekoracje wszystko udało mi się w 100% i byłam zachwycona, a to chyba najważniejsze uśmiech
_________________
Hej wszystkim uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lagatitas
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pon 5 Cze 2017, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna sprawa jeśli ktoś potrafi sam sobie przygotować dekoracje na ślub i wesele. uśmiech Jeżeli jednak nie to polecam mimo wszystko skorzystać z usług, kogoś kto się tym zajmuje. oczko
_________________
wesele Szczecin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o nas chodzi to wraz z mężem skorzystaliśmy z pomocy Pani Ewy z dekoratorni Dzika Róża. Była to świetna decyzja bo efekt końcowy prezentował się znakomicie. Pani Ewa to osoba, która zna się na swojej pracy i jeśli chodzi o dekoracje to potrafi zdziałać cuda! Można powiedzieć, że po części to dzięki niej nasz ślub i wesele były niezapomniane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria00
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też z pomocą świadkowej rodziny wybieraliśmy i kupowaliśmy dekoracje na samochód, do kościoła itd. Zawsze to zaoszczędziliśmy trochę. Ale jeśli miała bym ponownie się za to zabierać pewnie skorzystała bym z pomocy osoby która zna się na tym. A jeśli nie wiemy jak się samemu za to zabrać warto też poczytać blog o ślubie i weselu. Teraz jest ich dużo na stronach.
_________________
https://www.zapi.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka
a ja polecam zerknąć na stronkę http://www.moj-slub.com jest tema wiele ciekawych porad z których warto skorzystać. Stronka posiada naprawdę przydatne artykuły, ja już skorzystałam z ich pomocy. Jak dla mnie naprawdę super uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sob 17 Cze 2017, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio z polecenia koleżanki trafiłam na stronę https://dekorowanie.pl/. Jestem zachwycona poziomem, który oni prezentują na swojej stronie. Jeśli poszukujecie kogoś sprawdzonego, kto kompleksowo zajmie się dekoracjami na Waszym weselu - tym bardziej polecam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia112
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 11

PostWysłany: Wto 20 Cze 2017, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tanio dekoracje kościoła dostaniesz w sklepie tehore.pl
_________________
http://przyczepkasamochodowa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Wto 27 Cze 2017, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najładniej prezentują się naturalne dekoracje w postaci kwiatów. Osobiście nie potrafię sobie wyobrazić bez nich weselnego przyjęcia. W przypadku mojej kuzynki, przygotowaniem takich pięknych bukietów zajęła się firma http://floral-decor.pl/ - od razu widać, że znają się oni na rzeczy i mają sporo doświadczenia. Najlepsze w takich dekoracjach jest to, że mogą zostać wykorzystane również w kościele, do sesji zdjęciowej, czy nawet do przyozdobienia samochodu weselnego. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group