Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pretensje o brak wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patagonia
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma prawo robić to co mu się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciearmstrong
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Cieszyn

PostWysłany: Sro 19 Sie 2020, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest zorganizować wszystko tak, aby żyć w zgodzie ze sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miley2
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko spoko tylko czasami za tym że coś trzeba stoją też uczucia, ludzie starsi nie wszyscy są postępowi i choćby z szacunku do nich można iść jeszcze na kompromis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella34kod
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 14
Skąd: Wro

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miley2 napisał:
wszystko spoko tylko czasami za tym że coś trzeba stoją też uczucia, ludzie starsi nie wszyscy są postępowi i choćby z szacunku do nich można iść jeszcze na kompromis

Ale kompromis nie jest rozwiązaniem ani cichego ślubu ani wesela na całą rodzinę, w tym przypadku ciężko znaleźć coś po środku, bo co zostaje? Limit gości zaproszonych czy jak to wypośrodkować inaczej? Może fajnie by było, gdyby wszyscy wyjechali w Bieszczady, może w te 20 osób, co nie stanowi ogromnego tłumu i jednak "rodzina" się klasyfikuje...
Ja miałam wesele na prawie 80 osób, mimo że kiedyś nie chciałam go wyprawiać wcale, ślub kościelny, bo mąż uznał, że skoro chcemy brać ślub, to taki "prawdziwy", a jest mocno wierzący. Ogólnie żałuję, że trwało tak krótko i że nie da się tego powtórzyć 1:1 tylko w roli gościa, bo dla mnie było na 90% idealnie. Każdy przeżyje to inaczej. A rodzina... Nie zaprosiłam wszystkich, tylko tych najabrdziej lubianych i utrzymujących kontsakt ze mną i co? Oczywiscie że się poobrażali! Ale co z tego, skoro i tak nie mam z nimi kontaktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcesz tracić czasu w urzędach,wolisz kupić gotową spółke,ale jeszcze się zastanawiasz czy warto i ewentualnie gdzie ją nabyć. Ze swej strony polecam Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Spółki już z dokumentami,numerami NIP,REGON,VAT,VAT EU,kodami PKD I KRS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group