Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamerzysta -na kogo się zdecydować
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
werstone
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 24 Maj 2019, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ten jeden wyjątkowy dzień, który każda Panna Młoda chciałaby uwiecznić. Nie warto szukać po znajomych kogoś, kto zaoferuje nam niską cenę za usługę. Wideofilmowanie wesel wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, które pozwoli stworzyć perfekcyjny film. Warto poszukać jakiejś firmy na lokalnym rynku. Na pewno uda się wybrać jakiś pakiet w niższej cenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pią 7 Cze 2019, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na firmę, która zajmuje się też nagrywaniem koncertów itp. w wersji 360. Very Happy Wygląda to świetnie, a że mają też ofertę ślubną, to się skusiłam. To ich https://wytworniafilmow360.pl/ strona. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przez dłuższy czas obserwowaliśmy poczynania Glamour Studio - tutaj https://www.glamour-studio.pl/wideofilmowanie/ i gdy przyszedł czas na nasz ślub i nasze wesele to wiedzieliśmy, że wybierzemy ich ofertę. Zachwyciło mnie przede wszystkim podejście do klienta, to, że niemal każda sesja zdjęciowa i film są inne, tutaj nie ma miejsca na powtórki uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pani_K
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 27
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 9:20    Temat postu: Kamerzysta to ważny element Odpowiedz z cytatem

Hej, moim zdaniem własne filmowanie to mocno średni pomysł. Dobry kamerzysta utrwali Twoje wesele w wręcz magiczny sposób, jak np. ten https://www.facebook.com/4kastudio/videos/539743323119447/ ja jestem na etapie poszukiwań i jak zobaczyłam ten filmik byłam zachwycona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 28 Sty 2020, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest mieć taki film, to na pewno piękna pamiątka, jeśli zostanie wykonana przez profesjonalistę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo.mania
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 6
Skąd: Koźle

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2020, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz filmy są robione na wysokim poziomie i bardzo dobrze się je ogląda ( nie jak parę lat temu - na kilku płytach język ). Uważam, że warto - wspomnienia trzeba utrwalać oczko

Ja osobiście szukałam ludzi z pasją, zamiłowaniem do tego co robią, a nie takich z podejściem "a żeby odwalić kolejne wesele" ... niestety takie podejście mają często ludzie co robią to wysoką skalę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aśka19
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 12
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2020, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało Ci się kogoś godnego polecenia znaleźć ? Very Happy Albo słyszałaś o fajnej ekipie ? oczko
_________________
„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo.mania
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 6
Skąd: Koźle

PostWysłany: Pią 24 Kwi 2020, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że mi się udało Very Happy Schpon records i na fb maja profil, byli u mojej koleżanki na weselu i oboje byli bardzo zadowoleni Very Happy Bardzo pozytywni ludzie, wszystko sprawnie i szybko załatwione oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aśka19
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 12
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2020, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karo.mania napisał:
Jasne, że mi się udało Very Happy Schpon records i na fb maja profil, byli u mojej koleżanki na weselu i oboje byli bardzo zadowoleni Very Happy Bardzo pozytywni ludzie, wszystko sprawnie i szybko załatwione oczko


Dzięki Very Happy zobaczę co i jak Very Happy Pewnie, narzeczony i tak będzie chciał kilka ekip zobaczyć. Będziemy mieli do wyboru Very Happy
_________________
„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group