Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochód zastępczy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2021, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też skontaktować się z pomocą drogową. Wiele tego typu firm też oferuje samochody zastępcze. Mam na myśli na przykład auto zastępcze Łódź Cukierski: https://cukierski-auto-hol.pl/auta-zastepcze/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asd7812
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto 10 Sie 2021, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to prawda, że warto skonsultować się z ubezpieczalnią.
_________________
Xpert jest to producent kosmetyków samochodowych, zajmujemy się produkcją i dystrybucją środków do auto detalingu. Sprawdź nas na https://xpert.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilderman.dashawn
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Sie 2021, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ile dni dostaje się taki samochód?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon_en
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 10 Sie 2021, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie rozbiłem samochodu, ani nie oddawałem do naprawy na tyle, żeby brać auto zastępcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://sklepamos.pl/30--bagazniki-rowerowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelinajos
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z Ford Assistance, na razie nie było potrzeby sprawdzania jak to działa, ale w razie czego jest. Zakres w jakim działa ta usługa jest naprawdę spory i lepiej można o tym poczytać na stronie https://fordchorzow.autoboss.com.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikornel275
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 51

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2021, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie ciekawej oferty od wypożyczalni samochodowej to ja wam polecam firmę wypożyczalnia samochodów sportowych oni maja sporo naprawdę fajnych samochodów którymi na pewno nie raz chcieliście się przejechać. Zobaczcie i zapoznajcie sie z ich ofertą bo jest atrakcyjna i ciekawa. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikornel275
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 51

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2021, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie ciekawej oferty od wypożyczalni samochodowej to ja wam polecam firmę wypożyczalnia samochodów sportowych oni maja sporo naprawdę fajnych samochodów którymi na pewno nie raz chcieliście się przejechać. Zobaczcie i zapoznajcie sie z ich ofertą bo jest atrakcyjna i ciekawa. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej firmie bardzo długo borykaliśmy się z samochodem zastępczym i w końcu jego wieczne awarie zmusiły nas do kupna czegoś nowego. Zdecydowaliśmy się na nowego Forda. Obecnie, posiada w swojej ofercie niezawodne modele, dobrze wyposażone. Już nie wspomnę, że kupując nowy model można liczyć na Assistance, który jest ultra przydatną opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group