Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mieszkania poza Polską to dla mnie raczej rzecz nieosiągalna uśmiech Z narzeczonym ślub bierzemy za pół roku i póki co szukamy swojego gniazdka u nas w Krakowie, cóż trzeba myśleć realnie oczko Z tych ofert, które przejrzałam najbardziej przypadły mi do gustu mieszkania od dewelopera https://www.superkrak.com.pl/ . Czytałam opinie osób, które już wcześniej kupiły od nich mieszkanie i głównie są one pozytywne, bardzo sobie chwalą profesjonalizm i rzetelne podejście zatem z dużym prawdopodobieństwem wybór padnie właśnie na tego dewelopera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alvah.zboncak
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po zakupie mieszkania miałem mnóstwo pracy z urządzeniem go. Tym bardziej, że większość mebli musiałem zamówić na wymiar, ponieważ nie mogłem znaleźć w sklepach meblowych tego czego szukałem. Poza tym chciałem żeby meble były wyjątkowe.
_________________
kuchnie na wymiar bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walczakmalwina
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 8

PostWysłany: Sob 29 Lut 2020, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukasz nowego mieszkania, to zdecydowanie polecam dewelopera osiedle-rozalin.pl. Super mieszkania i domy, wszystko wykonane w bardzo dobrej jakości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolfson.asia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Mar 2020, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na osiedlu Sosnowy Park https://nowa-bud.pl/osiedla/sosnowy-park niedawno powstało wiele domów jednorodzinnych na sprzedaż. Ostatnio oglądaliśmy je z mężem, ponieważ planujemy zakup własnego domu. To cicha okolica, zlokalizowana na uboczu miasta, więc będzie odpowiednia dla rodzin z dziećmi, które szukają prywatności i spokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 24 Paź 2020, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie nowe mieszkanie od dewelopera są najlepsze bo wszystko masz już zrobione tak jak chcesz bo na przykład na osiedlu Centro Ursus możesz kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz i kupujesz w lokalizacji która Ci pasuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe mieszkania są szczególnie korzystną ofertę. Nowoczesne budownictwo ma naprawdę wiele zalet, dlatego jeśli macie okazję kupić coś nowego - naprawdę warto się na to zdecydować. Przejrzyj mieszkania w Krakowie rynek pierwotny dostępne na stronie: https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/krakow znajdziesz największą różnorodność nowych mieszkań, dlatego polecam Ci szukać właśnie tutaj uśmiech

Ostatnio zmieniony przez mczay dnia Czw 29 Paź 2020, 23:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nhermann
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim największym marzeniem jest kupno własnego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka091
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 66

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam mieszkania na ruczaju, kupiliśmy tam mieszkanie z biurem abcdom i polecam serdcznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Wto 3 Lis 2020, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc kupić nieruchomość czy to dom, czy to mieszkanie, z pewnością oprócz wiedzy o tym, gdzie szukać, warto też wiedzieć jak prowadzić rozmowy ze sprzedającymi. Tutaj można się na ten temat nieco więcej dowiedzieć. To oczywiście pozwoli lepiej poznać daną ofertę i zorientować się, czy osoba chcąca sprzedać nieruchomość przypadkiem nas nie naciąga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, ja nie wiem czy warto mieszkać w takim mieszkaniu na "nowoczesnym osiedlu" gdzie jest się obgrodzonym z każdej strony i można pomylić sobie bloki bo każdy wygląda tak samo, mieszkania zresztą też... Ja mieszkam w kamienicy w krakowie kupionej przez abcdom i jestem zadowolona. Miejsce bardzo klimatyczne, czuję, że mieszkanie jest moim indywidualnym azylem, a nie robionym masowo pod rodziny z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 4 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group