Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotograf ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartekkd
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam: www.slub-foto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 13 Wrz 2017, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to mogę śmiało polecić fotografa z Krakowa - Fotopress55. Jest to absolutny profesjonalista i zdjęcia zawsze wychodzą nawet lepiej niż by się chciało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe namiary, nie powiem, no i wybór duży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum jest odpowiedni dział w którym można polecać lub reklamować fotografa, akurat tutaj wiele zależy od samego miejsca przyjęcia weselnego, najlepiej poszukać fotografa ściśle z naszej okolicy co ma przekład na cenę.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ślub, wesele i sesję ślubną mogę polecić MM Fotografię z Warszawy http://www.mmfotografia.com.pl/
Byłam bardzo zadowolona ze współpracy, fotograf miał milion kreatywnych pomysłów, bardzo nas wspierał i doradzał, a w efekcie stworzył piękne zdjęcia (nie wiedziałam, że tak dobrze mogę wyjść Very Happy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf to ważny wybór, najlepiej wybrać na podstawię bogatego portfolio (ślubnego) uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek95
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią 1 Gru 2017, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, może warto zapoznać się z tym Panem? http://foto-agent.pl Wydaje się, że oferta jest bardzo ciekawa. Niemniej, w żadnym wypadku nie uważam się za eksperta. Można powiedzieć, że to taka luźna propozycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka.ja
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sro 20 Gru 2017, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto na początek porozmawiać z fotografem i trochę go poznać. W końcu musimy się przy nim dobrze czuć, żeby zdjęcia były naturalne. Na weselu u znajomych z pracy w Warszawie poznałam panią Agnieszkę http://www.agnieszkaklosinska.pl/ , którą polubiłam, bo nie narzucała się gościom a fotografia ślubna wyszła naprawdę fajne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 2 Sty 2018, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to na spokojnie przejrzeć sobie fotografie poszczególnych fotografów i samodzielnie zdecydować jakie nam się podobają. Fotograf w dużej mierze jest w stanie dostosować się do naszych wymagań i oczekiwań. Jednak sami widzimy czy woli zdjęcia artystyczne, czy może tradycyjen ( osobiście lubię trochę tego i trochę tego) uśmiech

Ze swojej strony polecam to studio: http://www.lasonfotografia.pl/ . Pomysłów na fotografie mają sporo, a zdjęcia moim zdaniem ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NatiM
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi by się marzyła taka ładna sesja uśmiech Tyle, że kompletnie nie mam pojęcia, komu to zlecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group