Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotograf ślubny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 13:39    Temat postu: Fotograf ślubny Odpowiedz z cytatem

Hej. Szukam jakiegos dobrego fotografa który będzie robił zdjęcioa na moim slubie. Koleżanka poleca mi http://www.lasonfotografia.pl/. Mówi, że są bardzo doświadczeni i mają masę ciekawych pomysłów. Co sądzicie? Plusem jest też ich doświadczenie i bogate portfolio . Doradźcie mi cośuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 26 Maj 2017, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, aby przed wyborem zapoznać się z portfolio fotografów z reportażu ślubnego, wtedy zobaczymy czyje zdjęcia najbardziej przypadły nam do gustu uśmiech

http://idmultimedia.pl/zdjecia-slubne-galeria/
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Nie 28 Maj 2017, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam problem z fotografem. Szperałam po różnych stronach internetowych aż natknęłam się na fotografia-slubna.pl Tam znalazłam fotografa z mojego miasta którego będziemy wynajmować przejrzałam jego zdjęcia są bardzo ładne a takiego właśnie szukaliśmy . Popatrz może coś znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hardens
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 6 Cze 2017, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam poważny problem z wyborem fotografa, bo jest ich mnóstwo, a każdy wyróżnia się czymś na plus i na minus. Ostatecznie będzie ten http://abartkowski.pl/ najlepsza opcja ze wszystkich, które przejrzałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 8 Cze 2017, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej spotkać się bezpośrednio z danym fotografem lub też ustalić szczegóły dotyczące ceny czy zakresu usług jakie wchodzą tutaj w grę. Dzięki temu nie będziecie potem zaskoczeni lub rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję przejrzeć dział z ogłoszeniami na forum, gdzie bez problemu znajdziesz szeroki wybór fotografa i nie tylko, skąd dokładnie jesteście? Podaj szczegóły i postaramy się pomóc.
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foto-white
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 39
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto 25 Lip 2017, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy serdecznie www.whiteberry.com.pl
Przejrzyjcie portfolio naszych prac i skontaktujcie się z nami Very Happy
_________________
Szukasz fotografa na ślub - zerknij www.whiteberry.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koncia
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5

PostWysłany: Nie 30 Lip 2017, 9:42    Temat postu: Re: Fotograf ślubny Odpowiedz z cytatem

kiziamizia napisał:
Hej. Szukam jakiegos dobrego fotografa który będzie robił zdjęcioa na moim slubie. Koleżanka poleca mi http://www.lasonfotografia.pl/. Mówi, że są bardzo doświadczeni i mają masę ciekawych pomysłów. Co sądzicie? Plusem jest też ich doświadczenie i bogate portfolio . Doradźcie mi cośuśmiech


Polecam Ci naszego fotografa Błażeja!! Profesjonalista i pasjonat, ładne, fajne i jasne kadry, świetny kontakt a sam fotograf z mega poczuciem humoru. Polecam spotkanie, pokaże Wam albumy, zdjęcia i sami podejmiecie decyzję. My po spotkaniu nie mieliśmy wątpliwości! uśmiech Jest z okolic Wwy
www.facebook.com/Fotografia.Chwil.Blazej.Leskiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro 2 Sie 2017, 5:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd dokładnie jesteś oraz gdzie odbędzie się przyjecie weselne? Pytam bo akurat w tej kwestii możemy pomóc i doradzić oprócz powyższych adresów poszukaj jeszcze w dziale z ogłoszeniami na forum, gdzie znajdziesz dosyć szeroki wybór.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Czw 10 Sie 2017, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam podrzucę namiary na fotografa, który u mnie robił zdjęcia na ślubie - http://www.patrykwolanski.pl/ . Co prawda jest ze Śląska, ale z tego co z nim rozmawialiśmy to już w wielu różnych miastach w całej Polsce robił reportaże ślubne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group