Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotograf ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igorstasikowiczz
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 1 Lis 2018, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam dokładnie tak jak poprzednicy i poprzedniczki. Dobry fotograf to podstawa, ślubu nie bierze się co tydzień, najczęściej jest to raz w życiu mimo wszystko. Ja z żoną wybrałem http://super-foto.eu/ i nie mam powodów do narzekań uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 7 Lis 2018, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest racja, wybór fotografa to jedna z kluczowych spraw przy przygotowaniu ślubu i wesela. Już nie raz widziałam, że niektóre zdjęcia z takich uroczystości nie przedstawiają nic nadzwyczajnego, zero pomysłu, kompozycji i wyczucia, a przecież takie fotki mają być naszą pamiątką, do nich będziemy powracać, chwalić się nimi.. Trzeba więc zadbać o to, by było czym się chwalić. oczko Ważne jest portfolio fotografa i to jeden z czynników, którymi warto się kierować. Jeżeli dobrze traficie, to zdjęcia będą wyglądały jak te najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2017. Piękne, magiczne i widać, że robione z pasją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub to ważny dzień i warto pomyśleć o jakimś fajnym fotografie. Widziałam ciekawe propozycje na http://jacekpatecki.pl . Zerknij tam bo ma bardzo interesujące portfolio, warte uwagi. Fotograf obsługuje Zieloną Górę i okolice, a więc jak jesteś z Okolic to warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adriang
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 25 Sty 2019, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja polecę siebie
Fotograf ślubny Białystok zerknijcie na moje portfolio . Działąm nie tylko jako fotograf ślubny w Białymstoku ale na terenie całęj polski
Zapraszam serdecznie
_________________
Fotografia ślubna
Fotograf Białystok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf to obowiązkowa osoba na każdym weselu. Warto też pomyśleć o innych zdjęciach. Zobaczcie sobie co proponuje firma http://fotobudazwooda.pl Na tej stronce macie opcje na wynajem oryginalnej, drewnianej fotobudki. W sam raz jest to opcja na każde wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 14 Lut 2019, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dobry fotograf to nie jest wcale taki prosty temat. Poleca się tylu "niespecjalistów" , że to głowa mała , a potem , że pary mają do siebie problem. Myślę, że warto jest sprawdzić po pierwsze cenniki (im drożej tym na ogół lepiej) , ale także portfolio danego fotografa. Większość musi prowadzić stronę i pokazuje swoje prace. Tak szybko znajdziecie kogoś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 16 Lut 2019, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotografia ślubna w wykonaniu Pana https://radoslawkwiatkowski.pl/ jest świetna, wraz z mężem jestem zadowolona, że wybraliśmy akurat tą osobę, a dokładnie osobę aż z Zielonej Góry, jednak zdjęcia jakie nam przekazano są na prawdę ŚWIETNE!! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j_m
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając fotografa ślubnego polecam przede wszystkim wpierw spotkać się z kilkoma różnymi fotografami, sprawdzić, z którym najlepiej się dogadujemy. Ważne jest by przeczytać wzór umowy, w ten sposób dowiemy się za co dokładnie płacimy i ile maksymalnie będziemy czekać na zdjęcia. Warto poprosić o pokazanie 1-2 pełnych fotoreportaży ślubnych (zwłaszcza, jeśli na stronie fotografa mamy tylko pojedyncze zdjęcia poszczególnych par), by przekonać się, że poziom jego zdjęć jest równy i całość fotoreportażu nam się podoba.
_________________
Polecam meble fryzjerskie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paulewan
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 11:10    Temat postu: Najlepszy fotograf ślubny Lublin i nie tylko Odpowiedz z cytatem

Moja siska ostatnio miała ślub i wesele pod Lublinem i postanowiła z mężem zrobić fotografię reportażową zamiast kamerować i kurde to była świetna decyzja. fotki wyszły takie magiczne, a niektóre chwile są tak bosko ujęte, świetnie się to teraz przegląda. fotki mają naprawdę swój klimat http://kornet.art.pl to on jest tym dobry fotografem który widzi wszystko tak bardziej magicznie. Polecam, ja też go chcę na swój ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brykap
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam was bardzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group