Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gabinet logopedyczny w Warszawie - poszukuję

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 12:36    Temat postu: Gabinet logopedyczny w Warszawie - poszukuję Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko ma poważne problemy z prawidłową wymową. Czy moglibyście polecić mi sprawdzony gabinet logopedyczny, do którego mógłbym się z nim udać? Nieopodal mojej pracy, przy stacji Metro Ursynów znajduje się http://zajecialogopedyczne.pl/terapia-logopedyczna/ - czy ktoś z niego korzystał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma na Ursynów chodziła z dzieckiem, ale nie pamiętam nazwy przychodni. W razie czego dam znać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Nie 7 Sty 2018, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeżdżę z moją córką do Radzymina do Panoramy (Stary Rynek) do Pani Anny Królik, ona jest psychologiem logopedą i dopiero z jej pomocą mała zaczęła robić postępy. Problemy z mową wynikają u nas głównie z problemów emocjonalnych dlatego szukałam długo kogoś z odpowiednim podejściem. No i się udało właśnie w Radzyminie. W sumie dojeżdżam szybciej tam niż na drugą stronę Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 1 Lut 2018, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie warto się też przejechać do ośrodka Logos na Targówku. Chodziłam tam z 3 letnim synkiem na zajęcia za logopedą bo też pojawiały się bardzo duże trudności z wymową. Ostatecznie dzięki odpowiedniej terapii poradziliśmy sobie z problemem i teraz mały nadaje za 3 osoby uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group