Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Montaż szamba

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sloneczko
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 10 Maj 2017, 8:35    Temat postu: Montaż szamba Odpowiedz z cytatem

Z kim powinno się skonsultować w sprawie montażu technologicznej części oczyszczalni ścieków komunalnych i przemysłowych? Czy tutaj http://www.prox.info.pl/ dowiem się coś więcej w takim temacie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tematyka montażu szamba, tak samo jak montażu studni strasznie mnie ciekawi. Na razie dowiedziałam się jedynie, co tak naprawdę może się stać i jakie są rozwiązania i producenci, jeśli chciałabym dziś kupić takie wyposażenie jak taka pompa głębinowa . I na razie nic poza tym nie wiem, ale mam nadzieję, że to się zmieni niedługo. Bo jednak zależy mi na porządnym wykonawstwie.

Ostatnio zmieniony przez Kamilka75 dnia Pią 15 Lip 2022, 7:26, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Pią 1 Paź 2021, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jeśli chodzi o te kwestie to u mnie wszystko jest już ukończone. Na ten moment jednak również zastanawiam się nad tym czy aby przypadkiem nie zbudować studni. Nawet niedawno czytałam na stronie https://ogrody24.pl/blog/post/studnia-glebinowa-czy-kopana co lepiej jest wybrać studnię głębinową czy może kopaną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group