Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Starsze osoby opieka nad seniorem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sipes.jadon
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Strzelce Krajeńskie

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zainteresowana pracą w opiece na niemieckich warunkach u https://efekt-24.pl/warunki-pracy. Opieka nad seniorem nie jest najłatwiejszym zajęciem, a do roli opiekunki należy mieć odpowiednie predyspozycje. Liczy się również sam komfort zatrudnienia – zapewni go tylko praca legalna. Jeżeli opiekunka będzie miała zagwarantowane prawa pracownicze, wówczas nie będzie obawiać się o swoją przyszłość, a sama praca przyniesie jej sporo satysfakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opieka nad seniorem może być ciężka tym bardziej dla osób które pracują zawodowo. Dlatego jest takie coś jak opiekunka seniora https://dobraopiekawdomu.pl/opiekun_ka-osoby-doroslej/. Dzięki temu opiekunka jest np. 8 godzin z seniorem a ty możesz spokojnie siedzieć w pracy i pracować. Takich zleceń jest naprawdę wiele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 28 Lip 2023, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest prywatna opieka w miejscu zamieszkania osoby starszej, tam czuje się zwykle najlepiej. Mozna skontaktować się z firmą Symeon, która zatrudnia doświadczonych, wykwalifikowanych i pełnych empatii i zrozumienia opiekunów. Fachowa pomoc i pewność, ze osoba starsza jest odpowiednio zaopiekowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 13 Sie 2023, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze w wielu wypadkach najlepszym rozwiazaniem jest rodzinny dom seniora mława ktory zapewni calodobowa opieke, zabiegi i aktywnosci dla takich seniorow. Beda tez przebywac z ludzmi w swoim wieku co da im mozliwosc integracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sro 30 Sie 2023, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio potrzebowałam porządne baterie do aparatów słuchowych. Długo szukałam, chciałam żeby wytrzymały jak najdłużej. Najlepsze okazały się https://baterie-hurt.pl/pl/18-baterie-sluchowe
Polecam się z całego serducha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2023, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapoznać się z ofertami pracy w SeniHelp24. Praca jako opiekun osób starszych za granicą daje Ci możliwość zrównoważenia życia zawodowego i prywatnego. Często masz elastyczny grafik i czas na odkrywanie nowych miejsc w czasie wolnym. To równowaga, która pozwala na rozwijanie się jako osoby i czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z życia osobistego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 30 Gru 2023, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często starsze osoby mają problem z apetytem, wiem co mówię, bo tak było z moją babcią. Dlatego kupowałam dla niej w dozie nutridrinki, mają duży wybór i przystępne ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Sob 30 Gru 2023, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też polecam te nutridrinki z doz, mają naprawdę wartościowe składy i ceny też są przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3629

PostWysłany: Sro 31 Sty 2024, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykwalifikowaną kadrę potrafiącą zająć się osobami starszymi znajdziesz w https://domzlotajesien.pl/ Ten dom opieki zajmuje się również osobami niepełnosprawnymi oraz tymi, które wracają do sprawności. Zatrudniony tam personel prowadzi ćwiczenia rehabilitacyjne, hydromasaże, a także terapie zajęciowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group