Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak stworzyć ogród?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 15 Sty 2020, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród to także oczywiście ogrodzenie. Tym powinniście się jak najwcześniej zainteresować. Ja z przodu mam bardziej reprezentatywne, z tyłu i na bokach działki zwykłą siatkę. Nie ma co przepłacać, szczególnie, że większość płotu zakrywają mi tuje:) Myślę, że tu powinny was zainteresować propozycje od firmy https://betto.pl/ Znajdziecie tu praktycznie każdy rodzaj ogrodzenia, zajmują się także montażem. Proponują oni darmową wycenę, wykonanie pomiarów ogrodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworzenie ogrodu zacząłem kilka lat temu, poświęciłem temu wiele czasu i pracy ale było warto, mam teraz miejsce w którym mogę wypocząć, zrobić imprezę, przyjąć rodzinę. Szczególnie zadowolony jestem z pergoli od https://tarasola.pl/pergola-ogrodowa którą niedawno zainstalowałem, super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NatanBricks
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam ogrody i piły i naprawdę chcę, aby mój ogród był przestronny i czysty, a teraz używam nożyc do żywopłotu, aby ułatwić mu uczynienie go najbardziej wygodnym i pięknym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można pomyśleć też o aranżacji ogrodu przy pomocy mebli, obecnie popularne są te z technorattanu, ale trzeba umieć je dobrać: http://decodom.pl/czym-sie-kierowac-przy-zakupie-mebli-technorattanowych/, warto więc więcej o tym poczytać. W sieci nie brakuje przecież poradników tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kondzio89
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pon 29 Cze 2020, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założenie własnego ogrodu nie jest łatwym zadaniem, dlatego u siebie zleciłem wykonanie projektu profesjonalnej firmie ogrodniczej Ponadczasowe Ogrody - http://ponadczasowe-ogrody.pl/ . Firma poza projektem oferuję usługę zakładania ogrody dzięki czemu nie musiałem szukać innych wykonawców. Ogród stworzyli w niecałe 2 tygodnie. Jest przepiękny, posiada wiele kwiatów, miejsce na grilla, strefę relaksu i na zabawy z dziećmi. Uwielbiam wracać po pracy do domu i oddać się relaksowi na świeżym powietrzu w cieniu drzew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pouros.ernie
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 30 Cze 2020, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o tym, że ogród to pewne zobowiązania. Ogród zajmuje sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia36
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Wto 7 Lip 2020, 11:31    Temat postu: Ogrodzenie z roślin Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o ogrodzeniach z roślin? Mam piękny ogród jednak ostatnio zero prywatności. Zastanawiam się nad posadzeniem wokół posesji tuj, które by trochę osłoniły podwórko przed wzrokiem wścipskich sąsiadów. Znalazłam dość fajną ofertę od http://bodnar.pl/oferta/krzewy/iglaste/ jednak zastanawia mnie ile takie tuje będą rosły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Sie 2020, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka, wie ktoś z was może, gdzie uda mi się zakupić duże donice do ogrodu? Zastanawiam się nad skorzystaniem z tej oferty https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/20-donice-z-fiberglass-i-fiberstone . Z tego co widzę to mają oni dość spory wybór. Dodatkowo ich ceny są bardzo atrakcyjne. Myślicie, że faktycznie warto się na nich zdecydować? Dajcie znać, dzięki!
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bamiralerad
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 3

PostWysłany: Nie 23 Sie 2020, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest zdecydować się na usługi profesjonalnego projektanta
_________________
anonse erotyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pon 24 Sie 2020, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy wprowadzałam się do mojego domu, to sama zajęłam się aranżacją ogrodu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ważnym elementem każdego z nich jest ogrodzenie i, o ile do jego zastosowań praktycznych raczej nie muszę przekonywać, to warto też zastanowić się nad jego estetyką, bo może bardzo dobrze dopełnić projekt przestrzeni. Warto zapoznać się z ofertą Polbram, na pewno znajdziesz tam coś na swój gust, a do tego będziesz mieć spokój w kwestii jakości ogrodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 7 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group