Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Damskie buty - poszukiwania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 13:54    Temat postu: Damskie buty - poszukiwania Odpowiedz z cytatem

Chciałabym sobie na wiosnę sprawić jakieś fajne, modne i dobrze wykonane buty damskie. Rozważam dwie pary jedną taką na co dzień i może jakieś sneakrsy do biegania. Dlatego chciałabym doradzić się Was od czego rozpocząć poszukiwania, jakie marki wziąć pod uwagę i jednocześnie w jakich sklepach będę mogła liczyć na przystępne ceny (promocje), ale również dobrze wykonane buty które jednak posłużą mi dłuższy czas i zaraz po kilku praniach nie zaczną mi się rozklejać. Pozdrawiam i od razu bardzo dziękuję za Waszą pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glinda
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki styl preferujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia878
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 36

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróć uwagę zarówno na jakość, trwałość, no i jednak muszą Ci się podobać abyś je chętnie nosiła dopełniając cały strój. Nie zapominając oczywiście o samej ich wygodzie. Ja polecam akurat sprawdzić jak aktualnie wyglądają propozycje i które buty wpisują się w trendy na 2023 rok. Na pewno dużo łatwiej będzie trafić na konkretne okazje z pomocą takiego portalu, jak Allani, aby złapać okazje i od razu odpowiednie rozmiary, czy marki które szczególnie Cię interesują. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i upolujesz fajne okazje cenowe, który też się z nami podzielisz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Pią 10 Mar 2023, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwracam dużą uwagę na jakość butów. Kupuje je rzadko, ale stawiam na dobre materiały. Ostatnio odkryłam świetny sklep: https://eurobuty.com.pl/, tutaj posiadają bardzo wyselekcjonowane modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
keebler.emelie
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17 Mar 2023, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was kupował buty z supersklepu przez sieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 14 Kwi 2023, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję od jakiegoś czasu buty przez internet, zazwyczaj w sklepie https://szewczykobuwie.pl i jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości, jak i z cen ich butów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2023, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak zupełnie nietypowo, ponieważ nie szukam butów wyjściowych, ale trekkingowe. Mam już przejrzanych kilka ofert sklepów, między innymi https://tatrastore.pl/buty-salomon/ buty Salomon. Co sądzicie o ich ofercie, czy warto zainwestować w takie buty i przede wszystkim, które najlepiej wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group