Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na wypadanie włosów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również na https://www.zouza.pl/anemia-jakie-sa-objawy-i-przyczyny-niedokrwistosci/ masz skuteczne porady, mi ten blog nie raz już pomógł w przypadku chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy... Głównie od stopnia zaawansowania, ale tak czy inaczej samo nie przejdzie bez wizyty u specjalisty. Tez próbowalam domowymi gdzies w necie zasłyszanymi metodami, ale to tylko ewentualne "wyciszenie" a problem i tak powroci, bo zazwyczaj siedzi głębiej w skorze, do ktorej trzeba dotrzec. Doktor Konrad Lewandowski siostrze po porodzie zaproponował mezoterapię głowy na tej zasadzie http://drkonradlewandowski.pl/mezoterapia/ Z tego co mówił to po prostu skora potrzebowała bodźca, stymulacji do budowy struktury wlosow. Fakt - wlasciwie efekty u siostry byly widoczne po tygodniu jak pojawily sie nowe wloski, bo ona juz miala doslownie gołe place... wiec metoda naprawde jedna z bardziej skutecznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 19 Cze 2018, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że sama miałam ten problem, włosy gubiłam garściami, długie włosy, do pasa. Gubiłam i płakałam. Brałam tabletki, witaminy, aż w końcu poddałam się i ściełam na krótko. Teraz żałuję, bo być może gdybym udała sie do dr Turowskiego https://www.drturowski.pl/blog/pl/anatomia-wlosa-w-pigulce być może moje włosy nadal mogłyby być długie i piekne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wajkud
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Lip 2018, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w tym temacie znajomi będą w stanie pomóc uśmiech Z całą pewnością...
_________________
Rzeczy proste są zawsze najbardziej niezwykłe i tylko mędrcy potrafią je pojąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MatMat12
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi coś doradzić. Nie jest to za bardzo moja działka...
_________________
Dla chcącego nic trudnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak poważny jest Twój problem, ale myślę że możesz się zapisać na przykład na przeszczep włosów w Warszawie. To dobry zabieg, jeśli zależy Ci na nieziemskim efekcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElliE
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 12 Paź 2018, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pomogła mezoterapia, nie za tani sposób ale skuteczny. A próbowałam już wszystkiego: wcierek, kuracji ampułkowych, peelingów, tabletek ze skrzypem i biotyną. Ale najpierw wyeliminowałam czy to nie problem hormonany. Więc najpier badanie tarczycy a potem mezoterapia.
_________________
Rękawiczki nitrylowe z kolagenem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Humanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw powinien się skupić na przyczynie wypadania włosów, udac się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak? Pomogło wam coś? Moje włosy tak mocno wypadają, że coraz poważniej myślę o zakupie peruki. Już nawet polecono mi sklep https://www.swiatperuk.pl/peruki-krakow gdzie mają duży wybór peruk naturalnych, ale też tych syntetycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 23 Lis 2018, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są na pewno specjalne kosmetyki, nawet leki na takie dolegliwości. Jednak według mnie tu już lepiej postawić na dużo skuteczniejsze metody. Pomoc trychologa http://www.trycho-diagnostyka.pl w takich przypadkach na pewno będzie świetna. Tacy specjaliści radzą sobie nie tylko z łysieniem, ale i także z łuszczycą skóry głowy, łojotokiem, łupieżem itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group