Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na wypadanie włosów?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 3 Maj 2017, 15:45    Temat postu: Co na wypadanie włosów? Odpowiedz z cytatem

Co możecie polecić na wypadanie włosów? Już mi trochę ręce opadają przy moim wcale nie starym narzeczonym. Obawiam się, że zanim wybije godzina wesela, będzie miał większe zakola niż mój tata. Nie pomagają kosmetyki, które mają wspierać odbudowę włosa. Znacie coś skutecznego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Czw 18 Maj 2017, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij solidną kurację, która wzmocni Twoje włosy. Możesz poczytać o tym na http://www.vichy.pl/blog/kuracja-przeciw-wypadaniu-w%C5%82osow-jak-wzmocnic-w%C5%82osy/vmag60644.aspx Co na wypadanie włosów jeszcze? Na pewno zdrowa dieta i jak najmniej stresów. Jak to wszystko połączysz, to powinno być okej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaMarkiewicz
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest naprawdę kilka sposobów na zakola i nie wszystkie wiążą sie z bujną czupryną Very Happy Zakola wcale nie muszą być takie złe oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mają wypaść to i tak wypadną Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Keritka
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No te wszystkie balsami itp to na moje do tego jest potrzebny solidny sprzęt fryzjerski żeby to odpowiednio nałożyć nawilżyć żeby to weszło w reakcje z włosem jestem po paru kuracjach i na razie efektów nie ma i tak mi włosy wypadają. Staram się jakoś je wzmocnić może jakieś inne szampony czy kosmetyki pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 1 Cze 2017, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jedzcie tran w kapsułkach,ale nie tydzien lub dwa.
Cały czas jedzcie tran w kapsułkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MilenaDobosz
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sro 21 Cze 2017, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mnóstwo domowych sposobów na wypadające włosy: http://fryzury.pl/artykuly/pielegnacja/domowe-sposoby-na-wypadanie-wlosow/. Ja stosuję i jestem bardzo zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 22 Cze 2017, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz to jakoś na wesele zasłonić to możesz sobie kupić takie włosy grzywka doczepiane uśmiech to się ładnie zlewa z naturalnymi włosami a masz większe mozliwosci stworzenia fryzury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baska3344
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 24 Cze 2017, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fryzjer z którym znam się wiele lat, ma ogromne doświadczenie i pracuje z celebrytami powiedział mi tak: jeśli włosy zaczynają wypadać i nie jest to zmiana czasowa taka jak czas po ciąży, tydzień po farbowaniu, kilka tygodni stresu i trwa to długotrwale to wypadanie włosów jest poważniejszą sprawą i należy udać się do dermatologa, który przepisze lek.

Moje włosy przestały wypadać uśmiech uśmiech uśmiech
_________________
http://www.mobilesalon.net - fryzjer mobilny, wizażystka, manicurzystka w Warszawie! Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Pon 3 Lip 2017, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mąż ma problem z wypadaniem włosów i chciałby coś kupić. Ja się jednak boję, że takie suplementy nic nie zadziałają. Jak to było u Was?

Ostatnio zmieniony przez Fluuksa dnia Wto 4 Lip 2017, 17:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group