Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

barman na wesele
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
skuwka
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2018
Posts: 224

PostPosted: Wed 13 Mar 2019, 23:07    Post subject: Reply with quote

Barman na weselu na pewno będzie atrakcją. Tylko jak znajdziemy dobrego to zapewni nam niesamowite drinki na weselu. Może barman na wesele Kielce zajmie się zadbaniem o alkohol na weselu. Mieliście barmana?
Back to top
View user's profile Send private message
arvena
uzależniony
uzależniony


Joined: 10 Oct 2016
Posts: 616

PostPosted: Mon 18 Mar 2019, 16:50    Post subject: Reply with quote

Myślę że barman na wesele jako atrakcja to super pomysł, jak była na weselu w Albizji w Lemanach to właśnie był barman i serwował bajeczne drinki a to było świetnym uzupełnieniem bardzo smacznej kuchni w tym lokalu
Back to top
View user's profile Send private message
tostzdzemem
kandydat
kandydat


Joined: 01 Jul 2019
Posts: 12

PostPosted: Tue 2 Jul 2019, 12:20    Post subject: Reply with quote

Ja co prawda sama jeszcze nie korzystałam, ale zamówiliśmy obsługę barmańską na nasze wesele Very Happy Wcześniej byliśmy na jednym, gdzie nasi znajomi mieli właśnie zamówionego barmana i było super! Zawsze fajniej jest pić jakiś dobry alkohol poza wódką, piwem i winem. My będziemy korzystać z usług barmaniery- obsługa barmańska wesel :3
Back to top
View user's profile Send private message
Patrycja123
początkujący
początkujący


Joined: 25 Sep 2019
Posts: 1

PostPosted: Wed 25 Sep 2019, 10:53    Post subject: mobilny drink bar Reply with quote

Szukam sprawdzonego barmana na wesele z Warszawy. Czy ktoś z Was może mi coś polecić? Wstępnie myślałam o https://www.naszbar.pl/1_10_wesela.html - może ktoś korzystał i może mi doradzić?
Back to top
View user's profile Send private message
Weronika2405
kandydat
kandydat


Joined: 24 May 2019
Posts: 48

PostPosted: Fri 27 Sep 2019, 11:49    Post subject: Reply with quote

Czy wiecie, jaki barman na wesele Szczecin oferuje może show związane z robieniem drinków? Bardzo nam na tym z narzeczonym zależy, to będzie dodatkowa atrakcja Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
bilecik
kandydat
kandydat


Joined: 17 Jul 2019
Posts: 21

PostPosted: Sat 28 Sep 2019, 18:19    Post subject: Reply with quote

My mieliśmy grupę barmanów z Speedbar. Polecam gorąco właściciel jest to zwycięzca Mam Talent nagroda publiczności . Barmani i barmanki robią prawdziwe Show Goście byli bardzo zadowoleni i my też
Back to top
View user's profile Send private message
Ememes
początkujący
początkujący


Joined: 03 Jul 2019
Posts: 6

PostPosted: Wed 2 Oct 2019, 13:06    Post subject: Reply with quote

Myśmy na szczęście nie musieli martwić się o menu weselne. Na https://www.poznaniak.pl/ znaleźliśmy sale weselną z obsługą i menu.
Mogliśmy zatem skupić się na przygotowaniu się do uroczystości, ale i tak nie obyło się bez nerwów.
Back to top
View user's profile Send private message
cole.berniece
początkujący
początkujący


Joined: 20 Nov 2019
Posts: 4
Location: Rzeszów

PostPosted: Wed 20 Nov 2019, 14:37    Post subject: Reply with quote

Według mnie barman jest bardzo potrzebny, przy samoobsłudze może się zrobić straszne zamieszanie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rozmak
kandydat
kandydat


Joined: 14 Mar 2019
Posts: 67

PostPosted: Thu 21 Nov 2019, 10:03    Post subject: Reply with quote

Taki barman to bardzo ciekawe rozwiązanie. Wiele osób woli pić na weselu drinki niż czystą wódkę, ty bardziej, jak są one dobrze przygotowane. Ja bym się zdecydowała na taką usługę oczko
Back to top
View user's profile Send private message
berka
uzależniony
uzależniony


Joined: 28 Feb 2016
Posts: 663

PostPosted: Tue 18 Feb 2020, 13:49    Post subject: Reply with quote

Barman bardzo na tak. Byłam na weselu na którym był barman i bardzo mi się podobało, ze nie jestem zmuszona do picia czystej wódki, której nie lubie. Na poczaku jest kolejka, potem jednak mężczyźni zaczynają pić wódkę i jest już luźniej. Jeśli chodzi o atrakcje to poza takimi jak fotobudka lub powiązanymi z jedzeniem i piciem, to ludzie raczej nie lubią (i ja tez nie). Nie ma co zmuszać ludzi do zabaw jeśli tego nie chcą.

Możesz ewentualnie jeszcze zastanowić sie nad fajerwerkami ale polecam takie organizowane samodzielnie bo będzie o wiele taniej: https://pirosklep.pl/ Na tej stronie.


Last edited by berka on Tue 3 Mar 2020, 9:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group