Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

barman na wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barman na weselu na pewno będzie atrakcją. Tylko jak znajdziemy dobrego to zapewni nam niesamowite drinki na weselu. Może barman na wesele Kielce zajmie się zadbaniem o alkohol na weselu. Mieliście barmana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że barman na wesele jako atrakcja to super pomysł, jak była na weselu w Albizji w Lemanach to właśnie był barman i serwował bajeczne drinki a to było świetnym uzupełnieniem bardzo smacznej kuchni w tym lokalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tostzdzemem
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda sama jeszcze nie korzystałam, ale zamówiliśmy obsługę barmańską na nasze wesele Very Happy Wcześniej byliśmy na jednym, gdzie nasi znajomi mieli właśnie zamówionego barmana i było super! Zawsze fajniej jest pić jakiś dobry alkohol poza wódką, piwem i winem. My będziemy korzystać z usług barmaniery- obsługa barmańska wesel :3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja123
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 10:53    Temat postu: mobilny drink bar Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzonego barmana na wesele z Warszawy. Czy ktoś z Was może mi coś polecić? Wstępnie myślałam o https://www.naszbar.pl/1_10_wesela.html - może ktoś korzystał i może mi doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie, jaki barman na wesele Szczecin oferuje może show związane z robieniem drinków? Bardzo nam na tym z narzeczonym zależy, to będzie dodatkowa atrakcja Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy grupę barmanów z Speedbar. Polecam gorąco właściciel jest to zwycięzca Mam Talent nagroda publiczności . Barmani i barmanki robią prawdziwe Show Goście byli bardzo zadowoleni i my też
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ememes
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 6

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy na szczęście nie musieli martwić się o menu weselne. Na https://www.poznaniak.pl/ znaleźliśmy sale weselną z obsługą i menu.
Mogliśmy zatem skupić się na przygotowaniu się do uroczystości, ale i tak nie obyło się bez nerwów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cole.berniece
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 20 Lis 2019, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie barman jest bardzo potrzebny, przy samoobsłudze może się zrobić straszne zamieszanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Czw 21 Lis 2019, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki barman to bardzo ciekawe rozwiązanie. Wiele osób woli pić na weselu drinki niż czystą wódkę, ty bardziej, jak są one dobrze przygotowane. Ja bym się zdecydowała na taką usługę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barman bardzo na tak. Byłam na weselu na którym był barman i bardzo mi się podobało, ze nie jestem zmuszona do picia czystej wódki, której nie lubie. Na poczaku jest kolejka, potem jednak mężczyźni zaczynają pić wódkę i jest już luźniej. Jeśli chodzi o atrakcje to poza takimi jak fotobudka lub powiązanymi z jedzeniem i piciem, to ludzie raczej nie lubią (i ja tez nie). Nie ma co zmuszać ludzi do zabaw jeśli tego nie chcą.

Możesz ewentualnie jeszcze zastanowić sie nad fajerwerkami ale polecam takie organizowane samodzielnie bo będzie o wiele taniej: https://pirosklep.pl/ Na tej stronie.


Ostatnio zmieniony przez berka dnia Wto 3 Mar 2020, 9:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group