Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapisać się na depilację laserową?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2018, 14:48    Temat postu: Zapisać się na depilację laserową? Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzicie?
Warto zapisać się na taki zabieg?
Podobno jest bardzo skuteczny. Tutaj http://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ czytałam nawet jak wygląda taka depilacja laserowa bikini.
Wydaje się, że to jedna ze skuteczniejszych metod walki z nadmiernym owłosieniem.
Rzeczywiście tak jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 30 Wrz 2018, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie to dobry pomysł uśmiech moja dziewczyna poddała się temu zabiegowi i jest bardzo zadowolona. Miała robioną depilację laserową w Warszawie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także uważam że warto bo depilacja laserowa to jeden z najskuteczniejszych metod na pozbycie się niechcianego owłosienia. Sama skorzystałam z tego sposoby . Udałam się do wrocławskiego Coco-Time gdzie dzięki metodzie epilacji Ultralite . Polega ona na uszkodzeniu macierzy włosa poprzez absorpcje energii świetlnej. Powoduje to wzrost temperatury w obrębie mieszka obrębie w skutek tego następuje odcięcie jego odżywienia. Nieodżywiany włos w konsekwencji wypada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto uśmiech te zabiegi laserowe są niesamowicie skuteczne a wygodna to już nawet nie komentuje jaka jest. Dziennie wstajesz, nogi gładkie, nie trzeba golić. Ja chodziłam na te zabiegi do Kliniki Miracki - https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ Poczytaj sobie, moim zdaniem nie ma co się zastanawiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zennek94
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to absolutnie sprawa dla specjalisty z tej dziedziny. Można dużo trudności sobie w ten sposób rozwiązać.
_________________
Czas nareszcie przestać pisać o sztuce (…) Życie nasze jest już poezją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 12 Sty 2019, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu sie zgodze - wybor kliniki jest najwazniejszy. Najgorzej isc do pierwszego lepszego pseudo kosmetologa i poddac sie jego doswiadczeniu. Druga rzecz to sprzet... przez źle dobrane lampy mozna sobie zrobic biede na skorze przez uszkodzenia tkanek... W klinice dermed w krakowie rok temu byłam na laserowym usuwaniu owłosienia. To oni tak naprawde rozpoczeli jako pierwsi w Polsce dzialanie na szeroka skale w dziedzinie depilacji. Maja sprawdzone sprzety i specjalistow z roznych stron swiata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julzzz
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 5
Skąd: Łomża

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na tym niestety nie znam. Raczej nie będę tutaj w stanie pomóc.
_________________
Jeśli coś kochasz,zwróć mu wolność.Jeśli tak ma być,wróci do Ciebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim konkretnej pomocy i jednocześnie skuteczności w zakresie wyboru dobrych zabiegów medycyny estetycznej to na pewno warto będzie sprawdzić sobie dokładną ofertę kliniki Dermedik z Krakowa jeśli chodzi m.in o takie zabiegi jak mezoterapia igłowa http://www.dermedik.pl/ z zachowaniem profesjonalizmu i jakości. Na pewno z nimi skutecznie uporacie się ze wszystkimi niedoskonałościami, które wpływają na Waszą samoocenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro 25 Sty 2023, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną opcją może też być depilacja laserowa, ale w domu uśmiech https://www.notino.pl/kosmetyka/kosmetyki-do-ciala/depilatory-ipl/ tu mają calkiem spory wybór depilatorów, mozna wybrac cos dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 31 Sty 2023, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zadowolona z depilacji woskiem i póki co pozostanę na takim rodzaju depilacji https://perfectlook.clinic polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group