Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wyrównać koloryt skóry
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2017, 17:26    Temat postu: Jak wyrównać koloryt skóry Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie może jak wyrównać koloryt skóry? Ja wiem, że można go sobie wyrównać korektorem, ponieważ zawsze tak robię. Ale marzy mi się sytuacja, kiedy nie będę musiała się chować za takimi kosmetykami, bo skóra będzie miała jednolity odcień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaMarkiewicz
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 8

PostWysłany: Czw 4 Maj 2017, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam serum z witaminą C z Perfecty i mam nadzieję, że przyniesie to efekt Very Happy Na razie jest jeden duży plus tzn. moja twarz jest super nawilżona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gina_80
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią 5 Maj 2017, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto zrobić jakiś bardziej profesjonalny zabieg, ja przed ślubem zainwestowałam w serię peelingów chemicznych w Mttestetica w Krakowie i efekty były świetne. Dobrym zabiegiem na wyrównanie kolorytu i spłycenie zmarszczek jest mezolift, panie z klinki na pewno Ci coś doradzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie 7 Maj 2017, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wizytę w gabinecie i właśnie jakieś nawilżanie skóry, ewentualnie peelingi kwasowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Pon 15 Maj 2017, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyrównać koloryt skóry? Tak naprawdę to masz trzy wyjścia: peeling, kremy rozjaśniające albo laser. Od Ciebie zależy na co się zdecydujesz. Masz to dokładniej opisane tutaj http://www.vichy.pl/blog/jak-wyrownac-koloryt-skory-3-sposoby-na-przebarwienia-skory/vmag60823.aspx Na pewno coś dobierzesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na buzie używam masła kakaowego z Zaji ale tego koloru takiego brązowego.. a potem ten mały do twarzy też masło kakaowe poprawiający koloryt skóry biały tylko ten w małym opakowaniu..najlepiej posmarować się niemi i wejść do solarium na 10 minut i lapmy na twarz też żeby były i tymi kremami codziennie się mi pomaga i mam naturalną opaalenizne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samoopalacze sie w tej kwesti dobrze sprawdzają -
https://kontigo.com.pl/cialo/kosmetyki-do-opalania/samoopalacze-do-ciala.html Ładnie nimi można wyrównać kolorek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Pią 13 Paź 2017, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietnym zabiegiem jest Accent Prime. Usuwa przebarwienia, ujędrnia skórę. A przy tym jest delikatny i bezpieczny. To połączenie nowoczensych technologii w postaci lasru Harmony XL PRO - głowica Dye VL, Max G z zabiegami resurfacingu. Takie zabiegi robią w http://estivance.pl na Powiślu. I co najważniejsze, już po pierwszym zabiegu wygląda się lepiej i nie trzeba rekonwalescencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Paź 2017, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z domowych sposobow to stad http://www.vichy.pl/blog/4-sprawdzone-sposoby-na-likwidacje-przebarwien/vmag64618.aspx mam info ze po prostu regularna pielegnacja kremami wybielajacymi, ale wiadomo ze najlepsze efekty przyniesie laserowe usuwanie przebarwień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asenath
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pon 23 Paź 2017, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne efekty daje używanie kremów np. z kwasem migdałowym na noc. Przynajmniej u mnie skóra jest dużo gładsza, a pory zwężone. Koloryt też jakby wyrównano. Warto jednak sięgać po sprawdzone kosmetyki, które mają dobry skład.
_________________
autoklaw kosmetyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group