Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent ślubny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Kwi 2017, 20:57    Temat postu: prezent ślubny Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Może Wy mi podpowiecie co kupić na prezent dla przyjaciółki z okazji slubu ? Chciałabym aby poza kopertą dostała coś co będzie pamiatką dla nich i bedzie nawiązywało do tego ważnego dla nich dnia . Pomyślałam o czymś takim http://www.swietymarek.com/slub/biblia-rodzinna-pamiatka-zawarcia-sakramentu-malzenstwa,8683,1.html dołącze do tego kartkę z kilkoma slowami od serca lub napiszę je w środku co myślicie o takim prezeniecie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baya
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 26

PostWysłany: Pon 3 Lip 2017, 14:36    Temat postu: lista preznetów ślubnych Odpowiedz z cytatem

no i to kłopot wybór prezentu. W Duka fajnie pomyśleli, Młodzi mogą sami wyznaczyć listę prezentów jakie chcieliby otrzymać https://www.dukapolska.com/wedding-gifts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W duce mają fajne opcje na prezenty

Discover More
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za kupowanie praktycznych prezentów dlatego kupiłabym jej na przykład taki generator pary https://www.al.to/p/354421-zelazko-philips-perfectcare-viva-gc7051-30.html. Bardzo dobrze się prasuje z jego pomocą, jest łatwy w obsłudze, szybko się nagrzewa, ma silne uderzenie pary i ciągły strumień. Do tego można nim prasować w pionie:) No i co najważniejsze praca idzie z nim dużo szybciej. Myślę, że ucieszyliby się z takiego prezentu uśmiech
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MoniaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 13 Gru 2017, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa w Duce, muszę przyznać. Szczerze mówiąc ta Biblia to chyba niezbyt udany pomysł :/ Ale zależy co kto lubi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 7 Sty 2018, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siostra wychodzila w grudniu za maz tez chcialam dac cos praktycznego jako dodatek do koperty. Kupilam komplet kieliszkow do wina w salonie agaty. To zdecydowanie lepiej niz sztampowe kwiaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że mi podobają się książki. Zawsze kupuję je pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/seria/w-drodze-do-emaus . Może znalazłabyś coś ciekawego dla nowożeńców w dobrej cenie, jako rzecz jasna dodatek? Moim zdaniem warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group