Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy to jest pierścionek zaręczynowy?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matey
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob 1 Kwi 2017, 21:14    Temat postu: Czy to jest pierścionek zaręczynowy? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

Zakochałem się w kobiecie, która na swojej lewej dłoni nosi taki oto pierścionek:
https://images83.fotosik.pl/476/5809d3ad2c74e83a.jpg

Moje pytanie brzmi: czy to na pewno zwykły pierścionek ozdobny, czy może coś wspiera hipotezę, że jest to pierścionek zaręczynowy?

Bardzo zależy mi na szczerej i możliwie precyzyjnej odpowiedzi. Nigdy nie przeżyłem tak prawdziwego uczucia, a że jestem osobą nieśmiałą, chciałbym uniknąć adorowania Pani związanej już z kimś innym.

Serdecznie dziękuję za pomoc,
Mateusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danielwojcik12
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 20

PostWysłany: Pon 24 Kwi 2017, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej dla pewności zapytaj ją albo zaproś na kawę.Ale ze zdjęcia wydaje mi się że to nie jest pierścionek zaręczynowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lagatitas
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 9

PostWysłany: Wto 2 Maj 2017, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że miłość to uczucie trudne do zdefiniowania. Jeśli chodzi o ten pierścionek to na zaręczynowy mi nie wygląda, ale rzeczywiście najlepiej się upewnić pytając wprost. To tez nie jest łatwe, szczególnie jeśli tak jak piszesz jesteś nieśmiały. Ale ja Tobie radzę, zapytaj.
_________________
wesele Szczecin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 8 Maj 2017, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz dokładnie 50% szansy na to iż jest to pierścionek zaręczynowy, spokojnie moim zdaniem może pełnić taką funkcję, równie dobrze jak być po prostu biżuterią. Może warto zapytać aby mieć pewność? uśmiech
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sro 10 Maj 2017, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się wydaje że to nie jest srebrny pierścionek zaręczynowy. One jednak trochę inaczej się prezentują, zobacz sobie sam: https://wkruk.pl/zareczyny . Ten na zdjęciu wygląda jak typowa ozdoba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiazaleta
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 8

PostWysłany: Czw 11 Maj 2017, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytać. Jak odpowie, że zaręczynowy, to masz jasność, a jak odpowie, że po prostu pierścionek, a później wyjdzie, że zaręczynowy, to masz problem. W pierwszym przypadku może kłamać, ale wtedy po co z taką się zadawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 37

PostWysłany: Pią 19 Maj 2017, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi nie wygląda na zaręczynowy ale żeby nie pytać wprost można go po prostu skomplementować i poczekać na reakcję, zaręczone kobiety lubią się chwalić tym faktem więc pewnie powie jeśli zaręczynowy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu http://abgold.pl/ sobie pooglądaj modele pierścionków zaręczynowych uśmiech Wydaje mi się, że i tak najlepiej bezpośrednio zapytać. Nie dla każdego pierścionek jest od razu pierścionkiem zaręczynowym - nawet noszony na tym palcu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 8 Cze 2017, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowa kwestia to sam budżet jaki posiadasz na jego zakup oraz wzór jakiego szukasz, jeżeli podasz nieco więcej szczegółów, to chętnie pomożemy i doradzimy ponieważ właśnie tym zajmujemy się na co dzień uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 15 Cze 2017, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group