Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubranka
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
View previous topic :: View next topic  
Author Message
weselinka
kandydat
kandydat


Joined: 22 Feb 2017
Posts: 14

PostPosted: Fri 17 Mar 2017, 15:16    Post subject: Ubranka Reply with quote

Witam, czy ktoś z Was poleci mi jakiś fajny sklep z ubrankami? Wymarzył mi się kolorowy pajac. Welur mam na myśli, jeśli chodzi o materiał. Co doradzicie?
Back to top
View user's profile Send private message
racionale
kandydat
kandydat


Joined: 24 Mar 2015
Posts: 45

PostPosted: Tue 30 May 2017, 13:51    Post subject: Reply with quote

to poszukaj na https://escallante.pl/ jest wiele ubranek w tym właśnie głównie z naturalnych materiałów, więc sprawdzić byłoby warto.
Back to top
View user's profile Send private message
enkidu
kandydat
kandydat


Joined: 09 Mar 2017
Posts: 24

PostPosted: Tue 6 Jun 2017, 13:37    Post subject: Reply with quote

W Pepco są bardzo fajne ubranka dla dzieci.
A z droższych sklepów to na pewno H&M i Zara.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Natkaaa
kandydat
kandydat


Joined: 24 Feb 2014
Posts: 22
Location: Gliwice

PostPosted: Sun 25 Jun 2017, 8:46    Post subject: Reply with quote

Warto nakupować dużo tanich ubranek np. we wspomnianym Pepco i kilka fajniejszych w droższych sklepach. Dzieciaki błyskawicznie brudzą (zwłaszcza jedząc język) i szybciutko wyrastają. Moim zdaniem nie warto inwestować w dużo drogich ciuszków, bo i tak zaraz będą poplamione albo za małe.
_________________
Odwiedź mój blog o darmowych próbkach kosmetyków i nie tylko KLIK...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jerzyka
kandydat
kandydat


Joined: 26 May 2019
Posts: 64

PostPosted: Mon 2 Sep 2019, 6:09    Post subject: Reply with quote

Ja podobnie, ubranka jak i generalnie akcesoria dla dzieci zamawiam w dobrych sklepach internetowych co do których mam zaufanie, a właśnie teraz w okresie wyprzedażowym można znaleźć szereg promocji i rabatów.
Jeśli mogę Wam polecić dobry sklep to będzie to Krasnal:
https://e-butydladzieci.pl/blog

Buty kupowałam tam już wiele razy

Po pierwsze sa w dobrej cenie
Po drugie jest duży wybór porządnych marek
Po trzecie sklep realizuje bardzo szybką wysyłkę.
Back to top
View user's profile Send private message
Aniela1
bywalec
bywalec


Joined: 26 Sep 2018
Posts: 164

PostPosted: Mon 25 May 2020, 15:33    Post subject: Reply with quote

Dopiero będę robiła zakupy dla synka i szukam jakiegoś sklepu z ciekawym asortymentem. Oglądałam kilka kolekcji w 5-10-15 https://www.51015kids.eu/chlopiec-2-7-lat i jak na razie najbardziej ich oferta przypadła mi do gustu. Planuję już coś kupić na wakacje, bo chłopiec będzie potrzebował kilka rzeczy na zmianę. Wiadomo, jak to dzieci szaleją, gdy gdzieś są na wyjeździe uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
tigerr
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2019
Posts: 182

PostPosted: Mon 6 Jul 2020, 8:37    Post subject: Reply with quote

Witajcie. A no każdy kto kupował przynajmniej raz w życiu taką wyprawkę to wie, że w tych wszystkich ubranka niemowlęce jest bardzo duży wybór. W sumie to nie ma się co temu dziwić bo jednak nawet takie maleństwo bardzo dużo się brudzi dlatego też takich ciuszków powinniśmy mieć bardzo dużo i to nie koniecznie muszą być takiej dobrej jakości. Ważne, aby nie uczulały skóry maluszka
Back to top
View user's profile Send private message
pacocha.blake
początkujący
początkujący


Joined: 11 Jul 2020
Posts: 6
Location: Wrocław

PostPosted: Sat 11 Jul 2020, 12:31    Post subject: Reply with quote

Przeglądałam właśnie czapki zimowe dla dzieci https://jamiks.shop.pl/czapki-zimowe-dla-dzieci1, które są bardzo ważnym dodatkiem w chłodne dni. Odpowiednia czapka musi być ciepła ale też nie może spowodować, że głowa się spoci. Dobrym wyborem jest wełna, ponieważ to znakomity izolator ciepła, dzięki temu, że w jej strukturze zatrzymuje się dużo powietrza.
Back to top
View user's profile Send private message
sowa4
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jan 2018
Posts: 483

PostPosted: Wed 27 Jan 2021, 23:43    Post subject: Reply with quote

Ciekawe propozycje na pewno znajdziecie na stronie Myprincess. Sklep ma w ofercie wiele rozwiązań, jeśli chodzi o ubrania dla dziewczynek. Jest tam sporo różnych propozycji. Na pewno uda wam się tam coś wybrać. Prawda jest taka, że zakupy online, to naprawdę dobre rozwiązanie. Można dzięki temu kompleksowo zaopatrzyć swojego malucha bez wychodzenia z domu.
Back to top
View user's profile Send private message
jagnaa
bywalec
bywalec


Joined: 16 Sep 2019
Posts: 148

PostPosted: Mon 12 Apr 2021, 12:33    Post subject: Reply with quote

Zależy o jakie ubranka chodzi, bo jeśli takie dla dzieci to ja znam bardzo dobry sklep w sieci gdzie można kupić wyjątkowe rzeczy. Mam na myśli https://www.szipszop.pl, jako mam chcę żeby moje dziecko było modnie, ale i wygodnie ubrane, dlatego też bardzo często kupuję coś z asortymentu tego sklepu.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group