Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania weneryczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 19:14    Temat postu: Badania weneryczne Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję rady. Mieszkam na wsi, do najbliższego laboratorium mam około 30 km drogi, do lekarza - wenerologa - chyba z 150. Podejrzewam, że mogłam coś złapać od mojego chłopaka (przyznał się, że korzystał kiedyś z usług prostytutki). Znalazłam badania weneryczne zdrowegeny.pl, gdzie wysyłamy kroplę krwi do laboratorium i dostajemy wyniki online. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Wynik jest wiarygodny? Nie mam możliwości załatwić tego inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 22 Cze 2017, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka ja właśnie szukam dla koleżanki gdzie można zamówić testy na zrobienie badań na choroby weneryczne. Nie rozumiem jej jak mogła zdradzać faceta ale cóż stało się i od jakiegoś czasu ma dziwne objawy. Czy ktoś już zamawiała test na tej stronie- https://drwenerolog.pl/objawy/bol-pieczenie-szczypanie-mrowienie-klucie-swedzenie-cewce-moczowej/ chce jej pomóc znaleźć dobry test by mogła wykonać badanie jak najszybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nola82
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 11 Mar 2020, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie można wykonać takie badania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 14 Maj 2020, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale ja złapałam hpv i też pewnie od mojego faceta, bałam się że będę miała raka szyjki macicy i ginekolog zalecił mi kurację papilocare, mówi że ten żel usuwa wirusa z szyjki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dzisiaj przeprowadzenie takich badań w celu uzyskania rzetelnych pomiarów, nie powinno być większym problemem. Przecież jest w Polsce wiele sprawnie pracujących miejsc. Najlepiej zorientujcie się, jakie laboratorium badawcze w Waszej okolicy jest tutaj szczególnie polecane i na tej podstawie podejmijcie działania. Ja na stronie https://obiks.pl/ czytałem o zakresie analiz w różnych laboratoriach i uważam, że to dobra informacja. Warto samemu zastanowić się, czego konkretnie Wy potrzebujecie i w jaki sposób to osiągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 13 Lut 2022, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przede wszystkim na wirusa HPV trzeba uważać i świetnie, że o tym mówicie. Dzięki temu na pewno w odpowiedni sposób zajmiecie się swoim zdrowiem. Możliwości jest wiele, ale nic nie zamieni wiedzy i świadomości. Zdobywajcie ją sobie ze stroną https://solinea.pl/wirus-hpv-czy-to-juz-rak/ , więc korzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mihaus
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw 17 Lut 2022, 3:02    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

To trudne i bardzo zaawansowane badanie, ale na pewno warto je przeprowadzić.
_________________
Szukasz świetnego bloga, takiego jak http://www.dziewczynadlaciebie.pl - znajdziesz tam wszelkiego rodzaju wpisy o seksie i więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group