Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont w domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weselinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 14

PostWysłany: Czw 16 Mar 2017, 12:05    Temat postu: remont w domu Odpowiedz z cytatem

Witam, robimy z mężem remont naszego domu. Zdecydowałam, ze na ścianach będą tapety. Niestety nie mogę znaleźć nic ciekawego. Czy możecie mi polecić jakiś sklep, w którym dostane ładne tapety, Warszawa lub bliska okolica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Czw 30 Mar 2017, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to też sprawdźcie stan dachu. Bo jeśli już remontować to jak najwięcej za jednym razem, bo remont to jednak sporo zamieszania. Więc radzę przynajmniej spojrzeć i ocenić w jakim stanie są dachówki w jakim akcesoria dachowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw 8 Cze 2017, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może zamiast zwykłych tapet postawić na fototapety? taka fototapeta most brookliński w otwartym dużym pomieszczeniu robi wrażenie. przykładowe fototapety możesz sobie przejrzeć na stronie internetowej - http://www.fototapetka.eu/fototapeta-77-Most.html
sklep internetowy, więc i lokalizacja nie stanowi żadnego problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vorsul
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw 3 Sie 2017, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteśmy przy tematyce remontu - co sądzicie o ofercie sprzętu elektroinstalacyjnego z http://www.karlik.pl/? Zastanawiam się nad rozbudową instalacji elektrycznej oraz wymianą gniazdek i regulatorów oświetlenia. Myślicie, że warto postawić na tego producenta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vorsul
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Wto 5 Wrz 2017, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich przygotowujących się do ostatniego remontu w tym roku (w końcu nadchodzi zima!), polecam gorąco ofertę sklepu Elcan.pl. Za pomocą opasek nylonowych z niniejszego sklepu można w prosty sposób zorganizować okablowanie w mieszkaniu, bez konieczności planowania skomplikowanego prowadzenia przewodów. Bardzo pomogło mi to uprościć przeprowadzenie malowania pokojów w tym roku - z pewnością wam też może wydać to się przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to w zimie nie można robić remontów i zmieniać wnętrza mieszkania? oczko

Co do fototapet, to zasadnicza różnica między nimi, a tapetami jest taka, że stosuje się je zazwyczaj w danym pomieszczeniu tylko na jednej ścianie. Tapetami wykłada się wszystkie ściany pokoju, salonu, czy nawet kuchni. Jak dla mnie fototapety do kuchni mogą w bardzo skuteczny sposób pomóc w nadaniu takiemu pomieszczeniu charakterystycznego i pięknego wyglądu. Sama czekam właśnie na przesyłkę, bo zamówiłam tapety posiadające wzór idealnie nadający się do kuchni. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katy
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 9

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z całego serca polecam i zawsze będę polecać wnętrza lublin[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na ten sezon zaplanowane panele szklane do kuchni i do tego pokój gościnny - niestety był w formie otwartej, co nie jest komfortowe ani dla nas ani dla nocujących gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sob 3 Lut 2018, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to remontu to ja ostatnio znalazłąm bardzo fajny sklep- Room99. Dzięki nim niskim kosztem odświeżyłam swoje mieszkanie, mam nowe pościele, poduchy dekoracyjne, narzuty i wiele wiele innych. Unikalne, nowoczesne wzory świetnie się prezentują a pomieszczenia nabrały przytulnego i ciepłego charakteru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 12 Lip 2018, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem że jeżeli szukacie inspiracji przy dekorowaniu wnętrza to może pomoże wam w tym http://www.swiat-domu.pl/wnetrza-w-stylu-modern-o-czym-nalezy-pamietac-wybierajac-meble/ . Bo często jest tak że chcemy osiągnąć wymarzony efekt tylko nie wiemy jak go osiągnąć. A tak zawsze warto jest skorzystać z pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group